Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék érdeklödni hogy én...

Réka Orsos kérdése:

Szeretnék érdeklödni hogy én a Zöld kávé kapszulát szedem, és hogy lehet-e vele fogyni? Meg ezzel a kapszulával mely testrészekböl lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Főleg a hasi zsírt égeti.
2017. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Helyi fogyás nincs. Ha fogysz, mindenhonnan menni fog. Kapszulákkal pedig eddig sem, lehetett fogyni, és most sem. Diéta+mozgás, ez a fogyás titka, semmi több.

Akik ilyen fogyibogyó hívők, azok nem gondoltak még bele, hogy ha kapszulával le lehetne fogyni, akkor nem lenne a világon kövér ember?

2017. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Réka!

Olvastam privát üzenetét, de inkább itt válaszolnék. Első válaszoló vagyok.

Hozzám irányuló kérdései tárgytalanok, ugyanis mindegyik valamilyen ostoba tévhiten alapszik. Korábbi válaszomban iróniát vélhet felfedezni. Elárulom, hogy bár fejlett az orvostudomány, csodaszerek nem léteznek, valamint a helyi zsírégetés is megmaradt mítosznak. Sajnákattal közlöm, hogy nem fog tudni csak combból fogyni, kiegyensúlyozott étrend, és kalóriadeficit mellett pedig sehonnan sem fognak eltűnni makacs zsírpárnái. Eredménytelen rövidtávlatú, kínzó diéták helyett meleg szívvel ajánlom az életmódváltást, ami hosszú, kiegyensúlyozott életet eredményezhet drága "csodaszerek" nélkül. Valamint fontos az, hogy utolsó étkezésének ne jómagam, és neis egy tévhit akadályozza meg az időpontját. Gondoljon csak beke, ha Ön éjfélkor fekszik le, akkor is hat órakkor lesz az utolsó étkezése, mintha mondjuk hétkor már az ágyban lenne? Naugye hogy nem. Nem lehet ezt pontosan meghatározni, valamint már az is kiderült, nem számít mikor visszük be a tápanyagot szervezetünkbe a nap folyamán. Szabja ezt meg akár a kényelem. Legjobban akkor jár, ha étkezéseit feldolgozatlan ételekből állítja össze, élvezzenek előnyt az összetett szénhidrátok, fehérjék, és semmiképp sem elhanyagolható, hogy a szervezetnek zsírra is szüksége van. Hosszasan taglalhatnám, hogy ezeket miből lehet könnyedén bevinni a szervezetünkbe.

Ha már nagyon szeretne megszabadulni a feleslegtől, érdemesebb lenne az idejét belefektetni, mint a pénzét. Ha nagyon határozott, és bármit képes lenne már megtenni a fogyásért, ajánlom egészítse ki az általam adott tudást, és cselekedjen. A tudáshoz ajánlanám az internet gazdag világát. Elkerülendők azok az oldalak, melyek csodadiétákat ígérnek. Ajánlanám akár Orosz János Fitness YouTube csatornáját. Én meglévő tudásomat, és sikereimet az ő általa szerzett tudásomra alapozhatom.

Remélem nem okoztam csalódást, és sok sikert kívánok céljai megvalósításához!

2017. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem kellett volna lepontozni :(

Hirtelen felindulásból írtam meg első válaszom, de azthiszem jóvátettem "bűnömet"

2017. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!