Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni minimum 10...

PicúrHógolyó kérdése:

Szeretnék fogyni minimum 10 kilót. Valaki ajánlna valami hatékony (esetleg gyors-) kúrát?

Figyelt kérdés
18/L

2015. dec. 13. 16:09
 1/5 anonim válasza:
Hát én tulajdonképpen csak azt csinálom, hogy mást sem eszem, csak zöldséget. Kenyér, sütemény GYÜMÖLCS! kizárva, mert még abban is fruktóz van. Folyadéknak csak víz!! Semmi más. És természetesen egy nap sem maradhat ki a fél-egy órás kocogás, vagy sétálás.
2015. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs, azt elfelejtettem, hogy húst kell enni, mert kell a fehérje is. Párolt csirkemell a legjobb.
2015. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De persze ehetsz halat is.
2015. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kalóriabázis.hu

Én ennek a segítségével fogytam 2 hónap alatt 13 kilót. Én szinte mindent ettem kivéve kenyeret, pékárukat, édességeket (ezt nagy ritkán egy kis szelet csokival engedélyeztem magamnak)nem ettem cukros dolgokat. Mivel nem nagy a vízigényem így jó ha napi 1-1,5 liter vizet tudtam inni, így a cola zéró maradt az egyetlen luxus amiről nem mondtam le.

Voltaképpen bármit ehetsz a lényeg, hogy több kalóriát égess el mint amennyit beviszel a szervezetedbe.

Én heti 4 alkalommal megyek konditerembe. Saját tervezésű Súlyzós és kardió edzésem van

2015. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

uccsó jókat írt :)

nos, tényleg. mozgás, plusz értékes tápanyagok bevitele. a szemét kajákat felejtsd el, a cukros löttyöket úgyszint. zöld tea, víz, néha 1 kis 100%os gyümilé.

én úgy kezdtem el, h nem sok reményt fűztem hozzá, csak bele voltam szerelmesedve egy gyúrós fiúcskába, és lejártam vele edzeni. megtanította az alapokat, én meg persze bizonyítani akartam neki, és toltam mint az állat :D fél év alatt 20kgt fogytam, már kezdenek látszani az izmaim is, és nagyon megszerettem a gyúrást. a kardiot intervallban csináld, különben leépíti az izmokat, a súlyzós edzést pedig piramisban, mert úgy jobban fogsz fejlődni.

ha mindez kínai, akkor olvass utána builderen, ott hiteles infókat kapsz arról, hogy hogy kell ésszel csinálni ezt az egészet.

2015. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!