Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L karnitint mikor érdemes...

L karnitint mikor érdemes bevenni, ha csak a diéta mellé használom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy testmozgás előtt érdemes, hogy a szervezet hamarabb nyúljon a zsírkészlethez, (pongyolán megfogalmazva)

De azt hallottam, hogy diétát is effektívebbé teszi, de azt nem tudom konkrétan, hogy ha pihenő napon is be akarom venni, akkor mikor.


Gondolom nem étkezések körül, mert akkor úgyis megemelkedik a vércukor és onnan szerzi a szervezet az energiát.


De nem értek annyira hozzá


Előre is köszi!


2017. júl. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Kísérletek alapján nem tudtak fogyasztó hatást kimutatni, csak mozgásnál max. 10%-os fáradságkitolódást. Szóval szvsz pihenőnapon felesleges bevenned.
2017. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán akkor amikor leghosszabb időt töltöd ébren kaja nélkül. De vigyázz, a koplalástól emelkedhet az ösztodiol szint, amivel rosszul jársz, főleg ha pasi vagy.
2017. júl. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Nincs hatása.
2017. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!