Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Diéta, fogyókúra szempontjából...

Kezdő bróker kérdése:

Diéta, fogyókúra szempontjából érdemes-e szedni alacsony kalóriájú fehérjét?

Figyelt kérdés

Diétázok a legfőbb cél a súlyvesztés -5, -6kg.

Vásároltam vitaminokat, illetve Protein Power 1kg fehérjét.

Azt szeretném kérdezni, hogy akik diétáznak érdemes-e szedni fehérjét? Nem mindig eszem csirkemellet igazából ezért is vásároltam a terméket. Vacsora helyett menne egy 30gr fehérjepor, mit javasoltok, valamint naponta mennyit szedjek belőle ?


Továbbá nem-e fogok izmosodni, ,,meghízni" tőle? Étrendem megvan hús,hal,csirke,rízs,gabona müzli stb.., valamint 3x aerob edzés, 2x súlyzós edzés, hétvégén 2x 10km futás.


Kérem azok írjanak, akik tényleg tudnak segíteni előre is ksözönöm mindenkinek



2014. ápr. 26. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak mert fehérjét eszel, nem fogsz izmosodni... Ha az olyan könnyű lenne! Ha fogysz, akkor épphogy izmot vesztesz, ennek minimalizálása miatt is érdemes edzeni és megfelelő mennyiségű fehérjét enni. (De van az a speckó eset, amikor egy kezdő elkezd edzeni s akár kalóriadeficit esetén is tud picit izmosodni az elején.)


Érdemes-e fehérjeport enni? Amennyiben Neked így kényelmes a fehérje bevitele, sokat edzel és/vagy valamiért keveset akarsz enni, célszerű lehet a jó minőségű fehérjepor, de ezt mindenki döntse el maga.

Én táplálékkal viszem be a fehérjét, extra odafigyelés és hús nélkül, így is lehet, fehérjeporral is.

2014. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már 1 éve edzek, de nem igazán tudtam eredményesen fogyni hiszen nem figyeltem oda az étkezésemre, volt olyan amikor kijöttünk kondiból s elmentünk fagyizni meg ilyen dolgok de ezeken változtatok, változtattam. köszönöm válaszod
2014. ápr. 26. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
A fehérje nem fogyasztószer. Csak segít az izmok regenerálásában, fejlődésében annak, aki meg is dolgoztatja őket. A fölösleg úgyis zsírként raktározódik. Bár nem a fehérjétől fogsz elhízni. Bár amint látom a nevét, ez nem BioTech termék? És még pont szójafehérje is? Azt meg aztán kb a wc-be öntheted. Ha normális fehérjét akarsz edzéshez, akkor 100 % whey proteint a Scitec-től. Az rendes tejsavófehérje.
2014. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!