Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az L-karnitin valóban hatásos...

Az L-karnitin valóban hatásos vagy csak placebo?

Figyelt kérdés

Nem teljesítménynöveléshez, hanem fogyáshoz szedem - diétával és sok kardio-aerob edzés előtt szedve.


Kb. 500-1000 mg-ot szedek, és akivel együtt edzek, ő nem szed semmit. A különbség, hogy amióta szedem, ömlik rólam a víz, amit a szedés előtt nem tapasztaltam. Én sem fogyok jelentősen többet, mint az edzőtársam - aki ebből a szempontból kontrollszemélynek mondható.


Lehet, hogy valamivel tovább bírom az edzéseket, amióta szedem, de kiegészítő szerek nélkül is egyre jobban bírja az ember, hiszen erősödünk az edzések hatására, szóval ez sem győz meg.


Más tapasztalt valamilyen egyértelmű jótékony hatását az l-karnitinnak?



2017. aug. 11. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Nem fogyasztószer, minimálisan kitolja a fáradsági küszöböt.


Viszont a nem alkoholizmus miatt kialakult zsírmájnál elég hatásos.


Az emberek szeretnének csodaszereket, ezért szinte bármilyen apróságot felhypolnak, pl. krómot, amitől aztán a problémáig megoldását várják.

2017. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bella673 válasza:
Én ma kezdtem el szedni... fogytal azóta?
2017. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!