Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék max egy hét alat...

Szeretnék max egy hét alat legalább 3kilót leadnifigyni! Honnan tudok fogyokúrás videót letölteni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 08:50
 1/7 clint ***** válasza:
minek? Fuss-fuss-fuss, lépcsőzz ez a két mozdulat jobban égeti a kalóriákat mint a videók, mert jobban erőltet, és ne egyél szénhidrátot és zsírt.
2010. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom miért kérek videót:/ nem csak a lábam meg a fenekem akarom formázni, hanem a hasam is...tudom akkor felülés...csináltam folyamatosan 3 hétig és fájt tőle a derekam.
2010. jún. 2. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A káposztaleves segíthet, megtalálod a Mindmegettén. Ha kibírod csak azt enni egy héten át. Segít, ha összeturmixolod, és hol ezzel, hol azzal a fűszerrel ízesíted. Ám ha étkezési szokásaidon és talán kevés mozgással járó életmódodon nem változtatsz, garantáltan visszahízol,talán többet is, mint amitől megszabadultál.
2010. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Folytatás az előzőnek, mert lemaradt: napi 20 perces testedzés, de a pulzusszám maradjon mindig 130 alatt. E fölött nincs zsírégetés, ott már a tartalék szénhidrátot fogyasztanád.
2010. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 clint ***** válasza:

az első válaszoló vagyok, nem értettél meg, a futás mindenhonnan égeti a zsirt, szted a focisták csinálnak felülést, nagyon buta ember aki azt hiszi, hogy a felüléstől fogy a hasa. A felülés csak formálja az izmokat, zsírt nem éget... A videók pedig, hát én ismerek olyan embert aki hízott is míg mindennap csinálta, szóval nem egy biztos módszer... az étkezésre meg oda kell figyelni... Ha elmész futni pl, vagy a videóra megerőlteted magad, és utána esetleg szénhidrátosat vagy zsirosat eszel, akkor visszatölti az elégetett kalóriákat ugyanarra a helyre... ezért kéne csak csirkehusit, zöldséget, tojásfehérjét, meg esetleg savanyu gyümölcsöket

enned egy darbig...

2010. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
odafigyelek mert délután már egyáltalán nem eszek csak gyömülcsüt vagy max joghurtot.
2010. jún. 2. 21:37
 7/7 anonim válasza:

Hello! Aki a futást mondta, annak gratulálok, mert szerintem teljesen igaza van :) Csak ezzel annyi a gond, hogy egy csomó ember nem szeret futni... :S De ha futni nem szeretz, akkor itt van egy diéta, ami nem arról szól, hogy legyél csontsovány és ne egyél semmit és olvasd át :)


[link]

2010. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!