Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egyszerűen nem tudok fogyni,...

Egyszerűen nem tudok fogyni, nem tudok magamon uralkodni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy ideig ment, de most megálltam, sőt talán hízok vissza, teljesen elveszett vagyok. Még hányni is próbáltam de nem megy. Egy ideig bírom, de késő délután kattan valami és felfalok mindent.

170cm/52kg :S


2018. febr. 11. 19:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Esetleg jarj el edzoterembe, kezdj el valamilyen sportot hobbiszinten, vagy akar otthon is vegezhetsz tetmozgast. Hidd el, nagyon sokat segit a kozerzeteden. A lenyeg, hogy ne akarj lefogyni, foleg ne ebbol a sulybol, es probald nem hanyagolni az evest. 174cm/55kg

Elozo voltam :)

2018. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Aztaa, vannak még ilyen türelmes emberek ilyen kérdéseknél?
2018. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Gondolom a tested minden erejével próbálja rávenni a csökött agyadat,hogy vigyél be valamit ..ez lehet a "kattan valami" :D

Igazából ez nem vicces,inkább siralmas. 52 kiló 170 centihez az kórosan sovány kategória , azért hízol vissza ahogy eszel valamit

2018. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Oke, de pl az anások hogy tudják ezt legyőzni?
2018. febr. 26. 20:19
 15/18 Sniiks válasza:
keress fel egy szakembert.
2018. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Babám, az anorexiások BETEGEK! Méghozzá HALÁLOS BETEGEK! Akik MEGHALNAK, ha nem kapnak időben kezelést. Az ÉLETEDDEL JÁTSZOL. Felfogtad?
2018. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Félreértetted, én nem szeretnék anorexiás lenni!

Isten ments!

Csak kíváncsi lennék ők miért bírják ki ennyire.

2018. márc. 1. 06:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért bírják ki, mert betegek. Betegek mind pszichésen, mind fizikailag. Nem működik normálisan az emésztőrendszerük, gyakorlatilag leáll az anyagcseréjük, ezért nem is kívánják a táplálékfelvételt.
2018. márc. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!