Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egyszerűen nem tudok fogyni,...

Egyszerűen nem tudok fogyni, nem tudok magamon uralkodni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy ideig ment, de most megálltam, sőt talán hízok vissza, teljesen elveszett vagyok. Még hányni is próbáltam de nem megy. Egy ideig bírom, de késő délután kattan valami és felfalok mindent.

170cm/52kg :S


2018. febr. 11. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2018. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..


Ezt a kerdest irta ki,de mivel senki sem tamogatta az anorexias eletkepet,ezert ujra kiirta a kerdest

2018. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A kérdésem az, hogy van e tapasztalatotok abban, hogyan lehet átlendülni a megálláson, ti hogyan motiváltátok magatokat, hogyan tűrtőztettétek magatokat.

Neharagudj, hogy nem fogalmaztam elég egyértelműen, igazából mindennemű tanácsot, tapasztalatot szívesen várok!:)

2018. febr. 11. 20:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarsz még fogyni? Bocsi,de így is nagyon vékony lehetsz,170 centihez 60 kiló az ideális.
2018. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, de rajtam nagyon látszik sajnos minden plusz centi, régebben vékonyabban jobban éreztem magam a bőrömben, csak azt szeretném újra elérni, szóval nem brutális fogyást csak 3-5kg max
2018. febr. 11. 21:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Szedj fel izmot előbb, ha van rajtad felesleg ilyen számokkal...
2018. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A testtömeg indexed így is az egèszséges tartomány alatt van. Hagyd abba a fogyókúrát, egyél rendesen és mellette sportolj.
2018. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichológus segítségét kérd, hogy jobban érezd magad a bőrödben!
2018. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is fogyókúrás témakör lassan hanem egy anorexiás honlap.. nem értem hogy minek maradhatnak az ilyen kérdések.
2018. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Szia :) Figyelj, szerintem sem eri meg, hogy most fogyokurazni kezdj, hidd el, ha te nem is latod magadon, igy sis nagyon jol vagy. Probald magad jol erezni a borodben, es ne akarj ennel sovanyabb lenni, mert annak csak rossz vege lesz. Most le akarsz adni par kilot, aztan meg parat, meg parat, es azon kapod majd magad, hogy 170 centivel 40 kilosan a korhazban vagy, mert bar mostmar ennel mar keptelen vagy ra, mert egyszeruen keptelen vagy lenyelni, megemeszteni, annyira rosszul vagy.

Erezd jol magad, es EGYEL. Es, ha kell, ne felj elmenni egy pszichologushoz, egyaltalan nem szegyen az. :)

2018. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!