Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Segítség. A terhesség utáni...

Segítség. A terhesség utáni plusz kiló leadása miért nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni . De nm tudok sportolni a kicsi mellett csak séta S ez az. Valamit nm tudtok ajánlani gyógyszer , v eredményes diéta?
2018. máj. 3. 12:15
 1/6 anonim válasza:
40%
Azért mert terhesség sokaknak kifogás a féktelen zabálásra és ezen már utána sem tudnak változtatni. A kicsire fogni a saját lustaságod meg gyomorforgató.
2018. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nincs gyógyszer. Kevesebbet kell enni, a köretet salátára cserélni, nasi helyett almát rágcsálni. Kezdd el mielőbb, mert te mutatsz példát a kicsinek is, ha anya sok sütit tol és tunyul, akkor a kicsinek is az lesz természetes, ha anya zöldséget készít minden vacsorára és biciklizik, sétál, túrázik, tornázik, akkor azt fogja lemásolni önkéntelenül. Keményen hangzik, de nem olyan szörnyű. És már nem csak magadat rongálod, már őérte is tedd meg. Lásson jó példát, legyen egy egészséges, fitt, boldog anyukája, ne olyan, aki mogorva minden nyáron, mert gyűlöli a saját testét.
2018. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
kitartással,mozgással,kevesebb kalóriával
2018. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2. nem azt írta, hogy salátát kell enni mint főétel, hanem hogy a köret legyen az... Sokan a gyk-n pár szóból is mindenféle komplett negatív világot képzelnek el, bámulatos az emberek fantáziája.


Kérdező, a séta is teljesen jó, nekem sétával jön össze az elég jó kalóriadeficit, persze visszafogott evés mellett. Jó étrenden még jóllakott is vagyok egész nap...

Persze a kicsi mellett pár perc intenzív tornát is le lehet nyomni, ha van rá energiád és lelkierőd, de ezekben még segít is a mozgás sokunknak...


Csodaszer nincs, mindenkihez illő diétás módszer sem. Egyél rendes ételeket, amik laktatnak, változatosan, kiegyensúlyozottan, ne egyél, ha nem vagy éhes...

Alap a megfelelő fehérjebevitel, kell még minimum egy kevés zsír, zöldség, a többi már egyéni, sokaknak jók az összetett szénhidrátok, de akit nem laktat a szénhidrát, az ehet zsírosabban. S kinek kevés nagy, kinek sok kisebb étkezés okoz kellő jóllakottságot fogyáskor is, már ha amúgy az étrend és a mozgás rendben van.

Ha kemény vagy és nem érdekel annyira a kényelmes, élvezetes fogyás, akkor fogsz valami jó makrókat, összeállítasz egy étrendet és betartod. Nem arról van szó, hogy pl. én ne tudnék szinte bármilyen étrenden fogyni, hisz ez csak a kalóriaegyenlegen múlik, csak a nem személyre szabottal szenvednék és borulna az egész. De van, aki elszántabb vagy kevésbé vár élvezetet az evéstől, annak nem muszáj annyira keresnie az ideális módszert.


Biztosíthatlak, hogy nemcsak a terhesség utáni pluszkilók leadása nehéz.

2018. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nehéz, mert magas a prolaktin szinted. Sokan ezért is hajlamosak hízni szoptatás alatt.

Nekem a kalóriabázis app segít fogyni. Lassan, de biztosan. :) 3 hónap alatt fogytam vele (szoptatás mellett) 10 kilót.

2018. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az étkezésen múlik a fogyás.
2018. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!