Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » ! Lenne egy kèrdésem a Super...

! Lenne egy kèrdésem a Super Slim tablettarol! Valaki hasznalt mar? En most kezdtem el, es hasmenesem van tole ez normalis?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 08:46
1 2
 11/11 István1979 válasza:

Nem egészen a kérdésedre válaszolok, de meg fogod érteni miért.

Több mint 20 évet éltem 120 kg fölött. 136 volt a csúcs súlyom, ami szintén megvolt pár évig, tavaj májusban még annyi voltam. Most 98 vagyok és még mindig fogyok. Így tudom miről beszélek.

Spontán kezdtem el, egy új kapcsolat miatt úgy, hogy a szervezetem igényeinek megfeleljek. Nem használtam semmilyen fogyasztó tablettát. Ezek teljesen értelmetlenek. A zsír simán lemegy kevés evéssel is. Már tudom, nem is az a nehéz. Inkább az, hogy izom tömeg ne vesszen és fogyás mellett az fejlődjön. Valaminek ki kell töltenie a bőröd. Emiatt csak kevés evéssel, meg tablettával lehet, hogy a mérleg kevés kg-t fog mutatni, de az alakoddal nem leszel elégedett.

Innentől nagyon off, remélem nem azzal hálálják meg a hozzáértők, hogy lepontoznak.

Leírom én hogy csináltam, csinálom.

Kezdés:

Reggeli: útifű mag héj, maca por, spirulina és corella alga akkora mennyiségben amit már nem tudott a szervezetem 100 %-ban feldolgozni. Ez esetemben 9-9 szem. 6-6 lenne az ajánlott adag. A porok akkor még tejben, most palástfű teában (ösztrogén szintetet visszacsökkenti normál szintre)

Ebéd: marék rízs, fél doboz konzerv kukorica, 1-2 kövászos uborka

Vacsora: kocka juhtúró (brindza), 3 db paradicsom.


Ez a diéta nekem bejött. Az én szervezetemnek megfelelt. Az első 10-15 kg ezzel ment le. Ehhez napközben minimális mozgás.


Amikor 110 alatt lettem kezdődött az edzés, új étrend. Edző a párom, így összeállított nekem olyat amit tudok tartani, rendesen megmozgat. Ebben kb 30 perc kardió és általános erősítés volt. Kb másfél órában. Étkezés: 100 kcal alatti dolgokat eszek úgy hogy az 1000 kcal-t ne lépjem túl. Pl cukkini, paradicsomom, répa, savanyú káposzta, zsírszegény joghurt, spenót (ezek 30 kcal alattiak (vagyis 3kg ehető belőlűk ha nincs más egy nap)), bab (50), túró (96), hal stb. Ehhez kis sajt vagy csirke (nem annyira jó, mert kalóriában megfelelő, de nem mondanám egészségesnek. Legalábbis szerintem nem az.


Akinek nincs olyan szakember társa / ismerőse mint nekem, hogy személyre szabja az életvitelének ezt a részét annak nem kell követnie az én példám. Ez inkább csak iránymutatás és bizonyíték, hogy jojó nélkül lehet stabil eredményt elérni.

A fitness termekkel is óvatosan. Egy oktató ismerősöm mesélte a módszerét, az emberek mentalitását. Ha az oda járókat le szeretné fogyasztani, akkor lassú kardió edzést tartana. De az emberek nem fogadnák el, hogy kemény edzés nélkül is menne bármi és neki se lenne vendége ha mindenki lefogyna. Így kemény edzést tart, ami mindenkinek tetszik, de tudja, hogy semmit se használ.

Sok sikert!

2018. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!