Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen szerrel vagy eszközzel...

Milyen szerrel vagy eszközzel támogathatom a már létező edzésprogramomat? - nem tápolni akarok!

Figyelt kérdés

Két hónapja elkezdtem az edzőtermi edzést rendszeres ellenőrzéssel.

Nem várok csodát mert szar az étrendem de minden támogató javaslatnak örülnék legyen tabletta, tea, piercing vagy bármilyen butaság.

baromi nehéz 3 gyerek mellé beilleszteni értelmes étrendet is. Nehezítésként mindhárom császáros így a hasi zsírral van a fő gond a hegek körül.



#fogyás #támogatás #support #edzéskiegészítés
2018. okt. 14. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit ilyen kiegeszitokre koltenel inkabb forditsd a kajadra, ha az nincs rendben semmi sem fog rasegiteni.


Mindennek az az alapja.

2018. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme kiegészítőkkel fopglalkozni, ha rossz az étrend (leszámítva mikrotápanyagokat és fehérjeport, ha valamiért nem tudod javítani az étrended). Az étrend legyen jó, ez alap. Nem kell tökéletesnek lennie, de el nem tudom képzelni, miért akadályoznának meg a gyerekek egy körvonalaiban jó étrendben. Amúgyis, ha 3 gyermek van, akkor egészséges, energikus akarsz lenni, nem? Ahhoz pedig melegen ajánlott a jó étrend.
2018. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

Fellelhető valahol értelmes heti étrend javaslat? sok helyen néztem és ez már fizetős opció szokott lenni.

2018. okt. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!