Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsiradékkal éri meg...

Milyen zsiradékkal éri meg sütni, főzni?

Figyelt kérdés

Kis mellékkérdés: A kókuszolajon lehet érezni a kókuszt ízt? (nagyon imádom a kókuszt)


Ha leadod a voksod egy zsiradék mellett, kérlek fejtsd ki miért azt szereted. Az is jó lenne ha tudnál linkelni valami 2018-as tudományos alapú dolgot. :)


2018. nov. 11. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kókuszzsír. Gugli bedöglött?
2018. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a tapasztalat is, nem csak a leírt bizbasz ami kétes eredetű.
2018. nov. 11. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kókusz íze. Mindenfélét használok. Kókuszzsírt és olajat,vajat és zsírt is. Kókuszzsírt magamnak ha diétázom. Zsírt pl brassóihoz. Olajat pl tészták főzésénél.
2018. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát de pont te kértél linket... Csak nekem ugyanannyi megkeresni, mint neked, tudod, hogy bármire - és az ellenkezőjére is - találsz, ha akarsz, nekem viszont most nincs kedvem.


Különben nekem a libazsír is nagyon bejön ilyentájt.

2018. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell ellenszenveskedni..
2018. nov. 11. 19:55
 6/13 anonim ***** válasza:

kókuszzsír, ja.


[link]

2018. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lenmag és olíva olajokon gondolkozom már.
2018. nov. 11. 20:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Kókuszzsír, nagyritkán vaj. Tudom, hogy a mindkettőnek vannak ellenzői, mint mindennek, engem nem érdekel, nekem prímák s persze rengeteg jót olvastam a kókuszzsírról, rosszat csak itt a gyk-n láttam, külföldi fórumokon igen népszerű. Persze azt sem viszem túlzásba. Kókuszíze és -illata csak a roppant drága szűz kókuszzsírnak van (de ez nem saját tapasztalat, ilyen luxuscikkekkel nem élek).
2018. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igazuk van a válaszadóknak.

Még annyit tennék hozzá hogy nem ezen múlik a fogyás, hanem hogy hány kcalt viszel be.

2018. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A túl sok omega 6-ot szeretném kerülni, nem a fogyáson van a hangsúly. :
2018. nov. 12. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!