Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha oldalast akarok sütni,...

Ha oldalast akarok sütni, akkor tehetek sütőpapírt a tepsibe? Persze kikenném zsiradékkal a papírt.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
nyugodtan .
2013. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2013. aug. 28. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Kérlek hallgasrám!! Amit mi csinálunk oldalast az a legeslegjobb a világon mindenki csak dicséri. A módszer egyszerű: Tegyél sok zsírt egy mély tepsibe, az oldalast szórd meg RENGETEG vegetával majd vágj darabokba szintén RENGETEG foghagymát. Ezután tegyél rá alufóliát süsd kb 180 fokon másfél vagy 2 óráig, utánna pedig fél órát alufólia nélkül. És ne ijedj meg mert attól, hogy sok zsírba sütöd nem fog tocsogni. És a zsírt amiben megsütötted tedd el tökélestes zsíros kenyérnek mi kevés húst is vágunk a zsírba úgy még finomabb a zsíros kenyér. Hidd el ez tuti módszer!! :)
2013. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gömbicica ***** válasza:
89%

aztán vajon minek a hus alá a papir??? ott fog tocsogni a lében, zsirban amit az oldalas enged. tök fölös.

papirt tegyél linzerek alá ha akarsz, vagy piskóta alá, amit majd lehuzol az aljáról, ha kihült.

Életemben nem hallottam olyant, hogy papiron süssenek hust :-D

2013. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegetát semmiképpen ne tégy az oldalasra, mert nem való rá. De ne is süsd sok zsírban.

A sütőpapírt sem kell feltétlen kikenni, mert az oldalas elég zsíros. Önts alá egy pohár vizet, sót, fokhagymát tegyél rá és lefedve párold puhára. Amikor puha, akkor fedő nélkül süsd ressre. Így nem lesz száraz az oldalas.

2013. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még én sem hallottam egy sült alá sütőpapírt...főleg, amit amúgy is egy kis zsírra kell tenni és némi vízzel, lefóliázva sütni.

egybesült fasírt alá még el tudom képzelni, hogy ne ragadjon a tepsihez (de ez is simán megoldható papír nélkül is , odafigyeléssel)

nagyon jó dolog a sütőpapír, de szerintem mindent a maga helyén kell alkalmazni.

2013. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5.válaszoló amíg nem kóstoltad addig ne fikázd! Egyáltalán nem vegata ízű lesz tőle a hús ha éppen ettől félsz. Utálom ha valaki ilyen, hogy nem kóstolta de már rögtön nem jó.. Majd ha ettél ilyet és ebből a változatból és nem ízlik azt elfogadom de így, hogy nem is kóstoltad amit én addig szerintem ne mondj véleményt!
2013. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos azért szólják le az oldalasreceptedet, mert nem ismerik a foGhagyma ízét.


Sütőpapírt felesleges az oldalas alá tenni, úgyis szétáztatná a víz, amit aláöntesz.

2013. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!