Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kókuszolajjal lehet sütni...

Kókuszolajjal lehet sütni fogyókúra idején?

Figyelt kérdés
Ugye a napraforgó olajban sült dolgok nem egészségesek. Ha kókuszzsírban sütöm akkor az egészségesnek mondható vagy kevésbé egészségtelen? Tehát ennek is van kalóriatartalma mint az olajnak vagy elhanyagolható? Ha szeretnék halat enni akkor hogy süssem meg?
2017. dec. 27. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Megoszlanak a vélemények, én egészségesnek tartom, mint a többség (itt vannak erős ellenzők, nemzetközi fórumokon ilyennel sosem találkoztam, persze nem jártam mindenütt).


Merő zsír, szóval a kalóriatartalma akkora, amekkora csak egy anyagnak lehet :) De ez nem baj, kalóriára is szükségünk van, a zsír pedig esszenciális tápanyag, napi kb. 40 gramm úgyis kell (vagy több, felső határ nincs, amíg a kalória nem száll el vagy nem leszel tőle rosszul).


Én kókuszzsírban sütök, szinte minden étkezésre, de ez is csak a zsírszükségletemnek a töredéke.

2017. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ez fogja befolyásolni a fogyókúrádat.

Mindegy, hogy miben sütöd ki. A lényeg, hogy mit eszel és mennyit.

2017. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!