Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik főétkezés helyett a...

Melyik főétkezés helyett a legjobb inni táplálék helyettesítő italport?

Figyelt kérdés
A Biotech USA ultra loss meal replacement italporját használom és főétkezés helyett kell inni, mikor a legjobb fogyás érdekében?
2019. jan. 8. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Logika szerint a legnagyobb kalóriatartalmút lenne érdemes helyettesíteni. Amúgy ezek az italporok közül az összes humbug. Kalóriaszámítással többre mész.
2019. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én vacsora helyett innám, többek közt azért, mert késő délután járok edzeni, és edzés után már nem szoktam szilárd ételt enni, viszont tápanyagra szükség van

de az első jól írta, kalóriaszámolással derítheted ki hogy melyik neked a legjobb

2019. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 8. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vacsi után innám, ha innám
2019. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Már ha ezeket a porokat használod akkor tájékozodj utána de ne a bodysoktól hogy mire jó meg mik a hátrányok ! Táplálék kiegészítő soha sem helyettesítheti a normális étkezést csak kiegészítő !
2019. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az estihez szokták ajánlani, akkor a hasznos leginkább.


Mivel kevés benne a kalória, viszont megakadályozza az éjszakai izomlebontást.

2019. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!