Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egészséges ételek, ki mit...

Egészséges ételek, ki mit hogyan főz, eszik? Reggeli ebéd stb

Figyelt kérdés

Elhatároztam magam és szeretnék egészségesen élni + ugye leadni azt a 20 kilot amit 2 szülés után szedtem fel. :D

Mostanában olvasom ezt a Reg-enorról irt pozitív tapasztalatokat is... megfogott a kíváncsiság :)

Akik ezt isszák ők mit esznek pontosan? (olvastam a listát, hogy mit nem lehet)


Vagy aki nem issza ő is leírná, hogy mit szokott reggelire, tízóraira,ebédre, uzsonnára és vacsira is enni?

Sokkal könnyebben tudnám elkezdni,ha lenne egy listám hogy mit mikor lehetne enni..


Nagyon szépen köszönöm aki hasznos válaszokat tud adni. :)



2016. nov. 5. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Jah és az edzés tervet már megcsináltam :)

Csak az étellel vagyok bajban.

2016. nov. 5. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A Reg-enor hatékony és viszonylag könnyen tartható diéta.

Nekem kb. heti 1-kg megy le...

Itt egy segítőkész csapat:

[link]


Itt rengeteg recept, amik Reg-enor szerint vannak megcsinálva.

[link]


Sok sikert! :)

2016. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is most fogom kezdeni a regenort. Nekem nem vilàgos pl.milyen zölsdéget lehet enni. Olvastam, hogy zöldborsót pl.nem. olvastam,hogy kivi mehet,aztàn egy videóban mondta Szigfrid,hogy azt sem.
2016. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a regenort tudom jó szívvel ajánlani. Mivel nem csak a tünetet, hanem az okot szünteti meg, a jojóeffektustól sem kell tartani.
2016. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha teljes heti/havi étrend kell valakinek, lépjen be a facebookon a regenor csoportba. Ott mindent megtalál és nagyon sok segítséget is kap.
2016. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na tisztázzunk mindent! A regenor "Méregtelenítő" bár megkérdezném a fogyasztókat mégis milyen méreg van a szervezetükben. Kedves Kérdező! Ha szeretnél súlyt veszíteni, akkor a regenort felejtsd el, ha jó az edzés/étkezés páros, akkor a nélkül is ugyanugy fogsz fogyni, ha a kaja nem megfelelő akkor ihatod a regenort literszámra is, csak a pénzed pazarlod. Egészséges életmód: Reggeli főtt/tejben puhitott zab, igen a tejes zabbal is lehet. Napközben kb 200g rizs/bulgur/kuszkusz/hántolt köles, akármennyi zöldséggel, és valamilyen natúr hús szelet, ez lehet marha/szárnyas/sertés, scak ne zsíros vagy sok zsírban sütött, sütéshez kókuszolaj, estére zsírszegény túró. Ez csak egy alap, sajtokkal stb. kis mennyiségbe kiegészíthető, ezeken belül is végtelen a variációs lehetőseg. A pénzt amit Regenorra költnél inkább egy hozzáértő személyi edzőre vagy témabeli könyvekre költsd, azok többet érnek. És ezek mellé még heti 3x minimum aerob edzés, igen, az unalmas 1 órán keresztül tempós sétálás, stairmaster vagy biciglizés), és akkor működni fog. AKI AZT MONDJA, EZZEL NEM LEHET FOGYNI AZ HAZUDIK! Ja és a szénhidrátot mivel egyénfüggő érdemes kitapasztalni, hogy kb 1-másfél kilót fogyjál egy héten, ha kevesebbet akkor kevesebb szénhidrát kell, ha többet kkor több, mert akkor izombol is többet fogysz! Ne feledd, ami lassan jött fel az nem fog gyorsan eltűnni és nincsenek csodaszerek. Ha mindenáron csalni akarsz, akkor heti 1x kizárólag EDZÉS után, de akkor is mértékkel(gondolok itt egy túrórudira,krémtúróra). Ha ezt csinálod, meg lesz az eredménye. (ja és semmilyen "csodaszerre" nincs szükséged, nem profi sportoló szeretnél lenni. Az alapok itt vannak, ha még szeretnél olvasni: [link]
2016. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!