Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo. Ki miért kezdte el, és...

Paleo. Ki miért kezdte el, és milyen eredményeket ért el (súlycsökkentés, betegségek, általános állapot, teherbírás, életszemléletbeli változás)?

Figyelt kérdés

Nekem a végső lökést az átállásra az adta, hogy az ujjizületeim is elkezdtek sorban fájni, ez volt az utolsó csepp. "Derékfájós" család vagyunk, hízásra hajlamos, én + oszloplábú, lassú emésztéssel (talán pajzsmirigy probléma miatt), utóbbi időben állandó puffadással, időnként megmagyarázhatatlan "szamárköhögéssel", egy kis keresztallergiával megspékelve (nyírfa-gümölcs szindróma, [link] stb. Orvoshoz csak a vérnyomáscsökkentő feliratása miatt járok, meg a jogosítvány miatt:)


Az eddigi tapasztalataim, bár egyelőre csak a lisztes dolgokról álltam le: puffadás jelentős mérséklődése, illetve valamilyen féle lelki felszabadultság érzése, ami pozitívabb életszemlélet felé fejlődik (legalábbis remélem).



2013. márc. 11. 13:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem a cisztáimat szüntette meg, kedvező mellékhatásként még fogytam is, eddig kb 6-7 kilót
2016. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!