Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszik valami változás?

Látszik valami változás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elvileg 18 kg a különbség a kettő között. Én érzem is ezt, de kívülről nekem olyan mint ha alig látszódna. mások szerint sokat fogytam. Persze még fogok is.

Meg úgy általában mi a véleményetek erről az egészről? Köszönöm, sziasztok.


[link]


2013. jan. 7. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, én csak 8-at fogytam, igaz, nem voltam ilyen "nagy", de mindenki szerint brutális a változás.

Én nálad semmi változást nem látok. Azért a 18 kilónak már jobban kéne, hogy látszódjon sztem.

Mennyiről indultál, és most mennyi vagy?

2013. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis látszik, a hasad sem annyira "labda", meg a melled sem olyan cici-szerü.


Szóval egyértelmüen van változás, de valószinüleg még legalább ennyit le kellene adnod ahhoz, hogy ne a kövér kategóriába essél. (Nem lebecsülésként mondom, az nagy eredmény, hogy ennyit már elértél, de még közel sincs vége)


Amit megkérdeznék, hogy hogyan fogysz - csak kevesebbet eszel vagy sportolsz is? Mert nekem gyanus, hogy nem mozogsz eleget vagy elég intenziven és ez az, ami nagyon hiányzik az alakváltozásnál.


További sikereket és kitartást kivánok.

2013. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
115 voltam, most 97. Másodiknak igaza van, mégegyszer ennyit kell leadnom kb.. rajta is vagyok. Első 10 kiló simán lement kevesebb evéssel, pici mozgással, a másik 8 kb, bringázás, kevés gyúrás.Októberre elértem a 97-et, azóta stagnál..most elkezdtem futni, kondiba járni..hát nagyon lassan mennek le a kilók. Pedig eddig gyors volt. De most szigorúbb diétát fogok nyomni. Vega étrend. A vegetáriánusok nem túl sűrűn kövérek. vagy legalábbis ritkán eszem húst..kipróbálom, hátha működik. Zsírégetőt is vettem most, amivel még régen fogytam. Hát 20 kiló még hátra van sajnos, igen. Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 7. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 18 nem is, kb 10-et mondtam volna. Viszont, hogy leírtad az induló súlyt meg a mostanit, így hihető (Én ilyen 105-> 95 gondoltam.)

Én ugyanígy vagyok amúgy, 3 ruhaméretet fogytam, de alig látok változást...

2013. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Leveltetu ***** válasza:

Megnyugtatlak, abszolut latszik a valtozas.


A JOBB OLDALI KEP JOVAL SOTETEBB A BAL OLDALINAL

2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, így sikerült.. köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!