Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire látszik...

Szerintetek mennyire látszik a változás, ill. KÉP alapján mennyit kellene még fogynom, hogy azt lehessen mondani rám, hogy normális testalkatú?

Figyelt kérdés

Az első és a második kép egy napon készült (2 nappal ezelőtt), a harmadik kép pedig nyáron. Ugyanazt a ruhát viselem. Igazából november óta fogyózom csak. Kérlek tippelnétek, hogy hány kiló lehetek az első két képen, ill. a harmadikon, ha 170 cm magas vagyok? Tudom, hogy kell még fogynom, ez amolyan visszaigazolás önmagamnak, hogy jó úton haladok (ugyanis a környezetem nem sok változást fedezett fel...).


[link]



2013. jan. 20. 16:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
3-5 kg...
2013. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát a különböző képkivágások miatt elég nehéz megítélni a változást, de 2 nappal ezelőttinek az első képe és a 3. kép hellyel közel azonos képkivágású, az alapján vékonyabbnak tűnsz kb 5kilóval. De azt hogy most hány kiló vagy arra nem tudok tippelni.
2013. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
sztem max 4 kg
2013. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Legalább most már tudom, hogy az ismerőseim miért nem veszik észre. Gondolom Ők is 3-4-5 kg-nak látják. :)
2013. jan. 20. 17:10
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk mennyi a valós?

Ne az ismerőseid véleményét vedd alapul, főleg így hogy a kérdésed alapján úgy tűnik hogy még nem érted el a végcélt, arra gondolj hogy te sikeresnek érzed-e a dolgot.

Nem tudom a súlyod de teszem azt ha vagy 85 kg és 60 lenne az ideális súly akkor az az 5 kg nem feltűnő, de attól te még sikeres voltál abban amit elterveztél.

2013. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A mostani képeken 77 kg vagyok, a nyáron készült képeken pedig 92... Kicsit csalódott vagyok igazából, hogy 15 kg-ot fogytam eddig, mégsem látszik és úgy érzem, minek folytassam, ha nincs is "eredménye"? Nyárra azt terveztem, hogy 65 kg leszek.
2013. jan. 20. 17:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Mozogsz valamit?Nem lettél azóta feszesebb??
2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze! Minden nap mozgok, kalóriát is számolok. Heti 2x járok lovagolni, heti 2-3x sétálok kb. 2 órát a párommal, ha pedig nem lovazok és sétálok, akkor pedig marad a jó öreg szobabicikli (40-45 perc).
2013. jan. 20. 17:32
 9/15 anonim ***** válasza:
15 kg az igen is komoly eredmény, ha folytatod el fogod érni azt amikor mindenki észreveszi majd a változást. Na meg kitérnék itt arra hogy a környezetet nem biztos hogy figyel rád olyan mértékben, úgy értem hogy nem méregeti napi rendszerességgel az alkatod hanem kialakított magában egy képet és az él benne, nem mustrálnak tetőtől talpig. Ezzel ne törődj.
2013. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy keményebb lettél?Nekem is csak úgy tűnik fel magamon, hogy már nem lifeg a combom, nem olyan hájas a hasam, hanem izmos vagyok.
2013. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!