Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ebben a helyzetben mit tudnék...

Ebben a helyzetben mit tudnék enni napközben, ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Hétköznap, ahhoz, hogy időben beérjek nincs időm otthon reggelit készíteni,reggelizni, így már mikor a vonaton vagyok, akkor szoktam enni. Napközben nincs lehetőségem ételt melegíteni, nincs hűtő a közelemben és mindössze 15 perc ebédidőm van. Milyen ételt tudnék bevinni magammal, amit napközben ehetnék? Mert eddig péksüti volt nálam, amit szeretnék száműzni az életemből.. Szendvics szintén száműzve a kenyér miatt. Reggel nincs időm tojást főzni, sütni magamnak, ha felvágottat viszek zöldséggel félek az megromlik napközben a táskámban, főtt ételt nincs hol melegítenem, csak zöldségen és gyümölcsön pedig nem tudom mennyire lennék el egész nap.. Várok mindenféle ötletet..Hátha csak én nem vagyok elég kreatív.
2013. márc. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj mindent előző este megcsinálni. Pl. zabkását reggelire, csirkemellet párolt zöldséggel ebédre, tízóraira meg gyümölcs meg uzsonnára is, nem tudom meddig vagy bent. Reggel csak ki kell venni a hűtőből. Melegítsd meg jól és akkor még délben olyan langyos lesz, sajnos erre viszont más megoldás nagyon nincs. Nyugi. Ennyi idő alatt nem romlik meg. Nekem sem szokott pedig vittem már joghurtot is.
2013. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"felvágottat viszek zöldséggel félek az megromlik napközben a táskámban"


Szerintem nem romlik meg. Ne legyen benne pl. majonéz vagy más nyers tojásos dolog, de egy sima sonka, parizer stb. kibír egy napot, sőt még a májkrém is.

2013. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: a tojást meg lehet főzni több napra előre (én meg szoktam festeni, hogy egyértelmű legyen). Megpucolva is eláll egy-két napot, és akkor nem reggel kell főznöd.
2013. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a hármashoz! A főtt tojás jó ötlet, előző nap elkészítheted töltött tojásnak, az zöldségekkel nem egy rossz étel, bár nem tudom, hány kellene, hogy jóllakjak vele, de valamit biztos segít. De Te eszel húsfélét, azzal együtt már rendben leszel.

Nassnak s kiegészítő tápláléknak jó dolog egy kis olajos mag - vagy aszalt gyümölcs, ha hiányzik egy kis édesség (nekem a darált mazsola-dió nyersbonbon nagy kedvencem, kakaózni is lehet).

Ha eszel rizst, szóba jöhet egy gyümölcsrizs vagy hasonló (azt eleve nem melegen szokták enni, úgy tudom. én a diós-kakaós-mézeset szeretem, tej nélkül, de a vegyes zöldségest is meg tudnám enni hidegen, ha nagyon muszáj).


Hm, igazából sok dolgot meg tudok enni hidegen, ha arról van szó, hogy az vagy valami kenyér...

2013. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!