Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleódiétázók! Nektek kb...

Paleódiétázók! Nektek kb milyen arányban van a fehérje-zsír-ch beviteletek?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, nem vagyok paleós (és ne akarjon senki rávenni, mert nem azért tettem fel a kérdést!!!) :)

2013. ápr. 19. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Miért minket kérdezgetsz? Számtalan cikket találsz a témában a neten.

Miért akarnánk rávenni? Mindenki azzal mérgezi magát, amivel akarja.

2013. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mikor hogy, de a zsír a legnagyobb kalória szempontjából, aztán a fehérje, szénhidrát meg elég kevés
2013. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem számolom, de általában húsétel van salival és próbálok több zöldséget enni kevesebb hússal, mert fogynom kéne picit. Ma zsíros sonkán pirított gombát, cukkinit és padlizsánt kevertem össze főtt tojással, paradicsommal és ubival, ez volt az egész napi kajám.
2013. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szerintem a fehérje dominál, aztán zsír, és a legkevesebb a szh, ami sok zöldség + 2,3 szem gyümölcs.
2013. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok teljesen paleós, de voltak szigorúan paleós napjaim. Az első napom volt a legdurvább, akkor 2x annyi zsírt és 3x annyi szénhidrátot ettem, mint fehérjét. Egyszer csak húst ettem zöldséggel, akkor a zsír volt a legtöbb, utána a fehérje (2/3 annyi, mint a zsír) és utána a szénhidrát (feleannyi, mint zsír), ugyanakkor feleannyi volt a kalóriabevitelem, mint az előzőleg írt esetben és sokkal jóllakottabb voltam. De a testem igényei sem ugyanazok mindennap.

Máskor pedig eme két véglet között volt, nálam a kivételes húsra épülő napot kivéve mindig a fehérje a legkevesebb, a másik kettőből pedig bármelyik lehet a befutó, attól függően, hogy mivel lakom jól.

2013. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagyontamas ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!

Nem kell ezt az arányt méricskélni, Gábor írja, hogy a jelenlegi természeti népek között mindkét véglet megtalálható. Úgymint a szinte csak növényi, és a szinte csak fehérje-zsírt fogyasztó népek.

A lényeg, hogy egyik sem fogyasztja a paleóban kerülendő ételeket. A kereten belül akkor és azt eszem, amikor megéhezem, és amire gusztusom támad.

A paleóra meg miért is akarna bárki rávenni?

Mi haszna lehetne ebből bárkinek?

A paleó csak kárt okoz az élelmiszer és a gyógyszeriparnak!

A vérnyomás gyógyszereim után az allergia gyógyszereimet sem kell szednem.

Hová vezetne az, ha mindenki paleózna?

2013. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Változó mint szűzlány hangulata.
2013. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy paleós sem méricskél. Változó! :)
2013. ápr. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!