Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megittam 2 fehérjeshaket,100kc...

Megittam 2 fehérjeshaket,100kcal,25g fehérje,4g ch 2g zsír, hízhatok tőle? Elszámoltam magam és többlet kcal lett?

Figyelt kérdés

reggeli 30g zabpehely 150g zsírszegény joghurt, 3db alma felkockázva

ebéd 2tojásból rántotta, olaj nélkül

uzsonna 10szem dió 3alma

vacsora turmix

most edzés után turmix

165cm, 55kg


2013. ápr. 4. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enni mikor fogsz?
2013. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 tojásból rántotta? Ennyiért nem érdemes összekenni a serpenyőt. :S
2013. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Beleköthetsz a kérdésbe is, abba még jogos is, de mi a baj a 2 tojással? Én kb. mindig egyből sütök rántottát vagy tükörtojást :) Nem keni össze, ha még csak olaj sincs alatta :P


Kérdező: A kérdéstől lefáradtam, ha ennyi kalória, ami szinte totál fehérje, ilyen gondolatokat indukál benned, akkor az agyadra ment a fogyózás.

De annak örülök, hogy nem kerülöd nagy ívben az összes zsírt (dió :) kedvenc olajos magvam).

2013. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zabot, fehérje séket, joghurtot eszel.


Tudod mi a közös bennük? Hogy garantáltan egyik sem természetes táplálékod. Most akkor mégis mit akarsz?


Amíg nem tudsz 'normálisan' zöldséget és húst enni, addig bizony van okod aggódni, ez tagadhatatlan. Lehet, hogy nem a shake volt a legrosszabb, bár a leggyakrabban használt tejes porokról sok jót nem lehet elmondani, ha már valami célod van, lehetne rendesen enni.


A két tojáshoz jó hogy nem tettél olajat, célszerűbb a sertés zsír, de kacsával is nagyon finom!

2013. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!