Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit vigyek a munkahelyemre?

Mit vigyek a munkahelyemre?

Figyelt kérdés
Végre diploma után elkezdtem dolgozni. Hétfőn rögtön munkába is állhatok. Paleóztam végig , az egyetemi évek alatt. Ott elég laza volt az órarend, így mindig fel tudtam futni az albiba csinálni gyorsan rántottát zöldségkörettel stb. Viszont most gondban vagyok: nem akarok ilyen villával megevett dolgokat vinni, főzőcskézni meg nem lesz energiám az elkövetkezendő napokban. Vigyek pl almát és répát szeletelve? Ti hogy oldjátok ezt meg? Muffint meg ilyeneket nem akarok vinni, mert így is kicsit túlzásba vittem a szénhidrátfogyasztást (túl sok zabpehely evés...)
2013. máj. 5. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a gond a villás cuccokkal? Dobozba be a kaja és kész.
2013. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos van hűtő a munkahelyeden. Nyugodtan vihetsz "villás" cuccokat. Az ember a munkahelyén tart magának tányért, evőeszközöket, poharat. Hol van megírva, hogy csak szendvicset ehetsz? Vihetsz salátát is, megsütött húst, rántottát, keménytojást, bármit.
2013. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. máj. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!