Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Suliba mit vigyek?

Suliba mit vigyek?

Figyelt kérdés

üdv az lenne a kérdésem hogy mit vigyek magammal suliba kaját?


általában kész pékárút veszek ami a legrosszabb kb.. (sajtos croissont, nem a kisfajtából)2db-ot általában szerdán meg csütörtökön 3db-ot mert akkor délután 4-re érek haza utána itthon eszek 1x vagy max 2x valamit és ennyi eleve az anyagcserém úgy be van lassulva emiatt hogy az nem igaz.. ráadásul még ilyeneket eszek :/



Nem tudom megoldani a napi 4-5 étkezést már több mint 10 éve ilyen vagyok ... nem tudok enni akkor mikor nem érzem magamon hogy éhes vagyok.


Amúgy heti 3x járok konditerembe , azt csinálom amit a személyi edző mond szigorúan a súlyvesztésre mentünk rá.



2013. ápr. 10. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél narancsot, előző este pucold meg, tedd be egy kis dobozba, ha nem akarsz ezzel vacakolni a suliban (és belefröcskölni mindenki szemébe :D,). Persze jó az alma is, vagy bármi gyümölcs, nyugodtan vigyél olyan mennyiségben, hogy kiválts vele 1 croissant. Ezzel a lendülettel csinálhatsz magadnak otthon lefekvés előtt szendvicset, így nemcsak pénzt spórolsz, de sokkal jobban is jársz egészségileg. Tegyél bele paprikát vagy retket, ezek jól bírják a gyűrődést. És vigyél magaddal 1 üveg vizet, a lassú anyagcserének jót tesz a sok víz.
2013. ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja:otthoni szendvics, gyümölcs, joghurt, müzliszelet, vegyessaláta
2013. ápr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én is napi egy(!) péksütit szoktam enni, reggelire: sajtos croissant, sajtos rúd, csokis croissant, kakaós csiga, vaníliás croissant, stb. Minden nap mást.

Nekem sikerült mellette 15 kilót fogyni, mert keveset eszem. Ennyinek bele kell férnie, ha tényleg nem tudsz mást vinni, vagy simán csak ezt szereted.


Egyébként nekem sincs jobb ötletem, hogy mit lehetne a munkába vinni. A gyümölccsel - reggelire - nem lakom jól, de még a hasam is megfájdul tőle. Szóval... ez van. De nekem működött így is, szerintem inkább a többi étkezéseddel lesz a gond.

2013. ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Adam9211 ***** válasza:
100%

Én ételhordóba szoktam csirkemellet + paradicsomot/paprikát és 3-4 szelet Abonett kenyeret! Napi 5-6x étkezek, épp szálkásítok!


Simán tudsz még 7-8x is enni, ez attól függ hogy 1 étkezésben mennyit eszel és hogy az időd megengedi-e! Pl én étkezésenként 150g csirkét + 80g zöldséget (paradicsom-paprika) és a fent említett 3-4 szelet abonettet eszem 2-3 óránként!


Eddig 4kg fogyás / 2 hét, de -15 kg-ig meg se állok! :)


Aerob mozgást is szoktál végezni, vagy csak súlyzózol heti 3x?

2013. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
súlyzós edzést végzek leginkább, de nem nagy súlyokkal .. meg pl fekve nyomás meg ilyeneket nem.
2013. ápr. 10. 16:44
 6/11 Adam9211 ***** válasza:

súlyzós edzést végzek leginkább, de nem nagy súlyokkal .. meg pl fekve nyomás meg ilyeneket nem.


Az hiba hogy nem aerobozol és az is, hogy kis súlyokkal edzel... Én olyan súllyal nyomom amivel végigbírom a 4x10 vagy 5x10-es szériát! Kis súlyos nagy ismétlés számú edzéssel sajnos nem tudsz előidézni mikroszakadásokat az izomban, vagy csak nagyon keveset és csak azt fogod észrevenni hogy egyre kevesebb az izom... Szóval én is inkább azt ajánlom hogy egy kemény súlyzós edzés és utána 30-40 perc aerob mozgásforma! Ez lehet kocogás, szobakerékpár, stb... lényeg hogy a pulzusod 130-140 közt legyen, akkor a legjobb a zsírégetés (mondjuk ez súlyfeleslegtől is függ)! De persze nem mondok ellent egy személyi edzőnek, ha ő azt mondja neked hogy úgy csináld akkor hallgass rá, végülis ő ezt tanulta (ha minden igaz!) :)

2013. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Adam9211 ***** válasza:
És a fekvenyomás a legjobb mell gyakorlat ;) Én ezt sem hagynám ki! :)
2013. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

őőő.. hát kinek mi a kis súly sose edzettem sose sportoltam ilyen számítógép izomzattal rendelkező ember vagyok :D és mellnyomó gépen 50kg a kezdősúly amivel még könnyen kezdtem az edzéseket ez fokozatosan nő 1 hónap után most már 80kg val csinálom.


Azt is hozzátenném hogy nem kis túlsúlyom van.. inkább már extrémnek mondanám.

2013. ápr. 14. 11:06
 9/11 Adam9211 ***** válasza:

Sose bánd... 2 évvel ezelőtt én is számítógépes izomzattal rendelkeztem és 130kg voltam a 185 centimhez... Most 94 vagyok de 85 a cél!


Azt hozzáteszem hogy én olyan súlyokkal edzek már egy éve, hogy a mellemben általában 5 napig, lábamban 6 napig van izomláz... Karból hamarabb elmúlik, gyorsabban regenerálódik :)

2013. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
167 kg vagyok úgy hogy már fogytam 20kg-t. Csak azzal hogy nem eszek tésztát és cukros dolgokat.
2013. ápr. 15. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!