Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1csészényi rizs (csésze...

1csészényi rizs (csésze 150ml) hány gramm lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Anyum a holnapi ebédre barna rizst főzött nekem. Azt mondta hogy egy 150ml-es csészét tele öntött barna rizzsel. Akkor egy 150-ml es csésze teli rízzsel hány gramm lehet??
2013. máj. 29. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lemértem, 12-13 dkg, speciel fehér rizsből, mert azt nem kellett kibontani a méréshez, de olyan eszement nagy különbség nem lehet, amúgyis van némi eltérés a barna rizsek közt is, nyilván.
2013. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2013. máj. 30. 00:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmm, fogyókúrás rizsevés?


Erről hallani szeretnék. Van egy cukrászda a házunk alatt (egyébként nincs, de most képzeljük el) egy csészényi fagyi vagy torta vajon .. Hmmm, belefér?

2013. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Drága válaszoló!!

Olyanról nem hallottál hogy barna rízs?? Meg én inkább csak súlyt szeretnék tartani a 169 cm-emhez és a 41kilómhoz nem hinném hogy még fogynom kellene..DE javíts ki ha tévedek:)

2013. jún. 1. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Hallottam. Éhezéskor eszik mint minden gabonát. Akkor amikor nincs igazán más étel.. Amikor sok millió ember él szegénységben kis helyen, és valamit enni kell.


És azt is hallottam, hogy az éhezők (akik rizst vagy más gabonát esznek) azok nem törődnek fogyással vagy éhezéssel, mert a túlélés a legfőbb céljuk.


Ha nem érzed magad éhezőnek, akkor nem csinálsz rendszert az ő kajáikból. Egy étkezéstől se beteg se elhízott nem leszel, de sok vitamint vonsz meg a szervezetedtől azzal hogy zöldségek helyett rizst eszel.


Nem azért írom, jó étvágyat kívánok hozzá, én tudom hogy nagyon finom csak az ilyen élvezetekről nem ártana lemondani, amennyiben lehetséges. És általában lehetséges :)

2013. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Senki sem kérdezte, hogy lehet-e enni. Azt eszik, amit akar, amiről úgy érzi, belefér a fogyókúrájába.

A kérdésre kéne válaszolni, nem személyesen felháborodni más étkezési szokásán, mert ez már kezd kicsit sok lenni. Kérdező: egészségedre!

2013. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azt eszik, amit akar, amiről úgy érzi, belefér a fogyókúrájába"


Mióta lett ilyen demokrácia?

2013. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!!

Köszönöm szépen ment a zöld kéz:)

2013. jún. 1. 15:48
 9/9 anonim válasza:
Fogyáshoz kalória deficit kell. Csokival is lehet, ha elég keveset eszel belőle. A föld népességének nagyobbik felének a rizs az alap élelmiszere. És nem ők az elhízottabb fele. De a kérdés nem erre irányult, szóval kb. mindegy is :)
2021. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!