Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Milyen volt a mai napom?...

Milyen volt a mai napom? Súlytartás vagy fogyás? (Paleo )

Figyelt kérdés

Reggeli: saláta 4 szelet Zimbo szalámi 2 tojásból omlett

Ebéd: csirkemell, nem tudom grammra mennyi, 2 szelet de pácolva volt. + sali

Uzsonna: májkrém és szalámi

Vacsi: mint ebéd de 3 csirkemell + 2 tojásból rántotta kevés hagymával


Általában kevesebbet eszem, fogyáshoz ez sok? Olívaolajat meg kokuszzsirt használok sütéshez, pácoláshoz


2013. máj. 31. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyit nyugodtan megehetsz.
2013. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sose fogom megérteni a koplalásos diétákat.A szervezet 2-3 óráig emészt,ezután nem pihen hanem bontja azt amiből energiát tud kivonni(mivel te nem adod meg neki a sonkával ami diétában alapból is kerülendő)így az izmokhoz fogy nyúlni.És utána örülsz hogy egy héten fogytál 2-3 kg-t.Ez lehet hogy így van a MÉRLEGEN.De ez igazából izomból,és a folyadékból megy.Zsírból 1-1,5 kg nál többet nem tudsz fogyni egy héten akármilyen paleo,csodadiétákat csinálsz.A szervezetednek ugy kell müködni mint az autónak ha 2-3 óránként eszel nem áll le és nem kezd el izomból bontani hanem abból vonja ki amit megeszel,és sokkal gyorsabb lesz az anyagcseréd is(ami diétában igen előnyös).próbálj meg 3 gr fehérjét enni testsúlykilógrammonként és a ch-t szabályozd 1-1,5 tskg-ra.És napi 10-20 gr zsír naponta pl tökmagolaj.Higgyj nekem saját tapasztalatból mondom.És ne halgass ezekra a csodadiétákra,mert semmi nem igaz róluk kapcsolatban.Remélem segítettem.
2013. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen étrenddel már fogyok, szerintem ettem is hasonlóan. Csak hosszú távon nem bírtam tartani, mert muszáj volt több zöldséget ennem egy idő után, annyira kevés lett a ch. Kicit túl sokat is fogytam, mert heti 1,5-2 kiló lement, ezért is vettem vissza. Most sokkal több zöldséget eszek, kb 100g a szénhidrátom. Ezzel is 0,5-0,8 kiló megy le folyamatosan hetente. (174/80 voltam, most 174/69 vagyok jelenleg)

De egyébként minél több a hús, annál könnyebb a fogyás. Személyes tapasztalatból írom és pm alulműködéses is vagyok, szóval ezzel is lehet fogyni.

2013. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja az olajos magokat és olajokat én is ajánlom. Én nagyon sok tökmagot eszek, így is fogyok. Alkalmanként mandulát, diót szoktam venni. Az ára miatt ezekből max 50 grammot eszek.
2013. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!