Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartók! Mennyire figyeltek...

Súlytartók! Mennyire figyeltek oda a napi fehérjebevitelre?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy akinek sikerült lefogynia a magas fehérjebevitellel, sporttal, alacsony szh.bevitellel azok hogyan állnak a súlytartással? Figyelnek-e a fehérje(+stb..) bevitere?

2012. szept. 28. 19:23
 1/6 poiu ***** válasza:
Nem kell rá figyelni.
2012. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Amikor nem figyeltem az étrendre, akkor meghíztam, amikor odafigyeltem, fogytam, most is odafigyelek és tartom a testtömegem.

Szerinted logikusan kikövetkeztetve mi történne ha megint nem figyelnék az étrendemre? Na, azt viszont nem akarom!

2012. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Poiu te miről beszélsz?
2012. szept. 29. 17:03
 4/6 poiu ***** válasza:
Arról, hogy ez esetben nem a fehérjebevitellel kell foglalkozni, hanem azzal, hogy megfelelően korlátozd a szénhidrátot (különösen a gyors szénhidrátot, cukrot, keményítőt). Ha ez rendben van, akkor rendben vagy, mert nem tudsz másból felvenni kalóriát mint fehérjéből és zsírból. Pl. Atkins diétánál az első héten nem ehetsz többet 30 g szénhidrátnál, ezt mérni kell, a fehérjét nem kell korlátozni. Nem tudom, mit követsz, de vszínűleg ez nálad is érvényes.
2012. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arról, hogy normális ember nem számolgatja naponta a bevitt fehérje meg szh gr-ját hanem csak eszik..
2012. szept. 30. 16:18
 6/6 poiu ***** válasza:
Normális ember nem számolgatja, a testépítő vagy a kövér ember nem normális. Akár Ducant, akűr Atkinst követsz, számolgatnod kell a ch-t, a fehérjét nem. Ha testépítő vagy, a fehérjét is méricskélned kell.
2012. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!