Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogyan panírozzam a cukkinit,...

Hogyan panírozzam a cukkinit, ha szeretném kirántani?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy tegnap kezdtem a paleot, vettem lenmaglisztet. Az ebédem még előző napról maradt paradicsomos káposzta volt, vacsira a lisztből készítettem lángost (tejföllel, sajttal, fokhagymával). A maradékot meghagyom kenyérpótlónak.

Ebédre szeretnék rántott cukkinit, de nem tudom, miből legyen a bunda? Ti hogyan csináljátok?



2013. jún. 21. 08:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Kedves 19-es, 20-as segítők!

Nagyon-nagyon köszönöm a segítségeteket. Megpróbálom én is akkor mindenféle lisztes dolog nélkül, bár nem tudom, hogyan fog sikerülni.

Egész életemben (ma már túl vagyok a 60-on) az volt az étrend a családomban és nálam is, hogy hideg-vacsi = kenyér + valami hozzá. Egy héten 2x a főtt ételek között valami tésztás nap pl. krumplis tarhonya, vagy éppen túrós tészta, paprikás-krumpli és hasonlók. Szóval nem azért mert engem "felvet a nyugdíj", de még mindig olcsóbb, ha veszek valami magos lisztet és sütök belőle kenyérpótlót, vagy gyúrok egy adag kifőzni való tésztát, még mindig olcsóbb, mint naponta húst-hússal, vagy a napi 5-600 Ft/kg, vagy éppen 1000-1200 Ft/kg áron gyümölcsöket, zöldségeket vásárolni.

Persze sokat kell dolgoznom ezek szerint tudati szinten is, hogy el tudjam engedni a kenyérhez való szoros kötődésemet. De ahogyan több mint 40 év után (napi másfél dobozról) leszoktam, abbahagytam a cigit, hiszem, hogy ez is sikerülni fog.


Még egyszer köszönök nektek mindent. Zöld-pacsit adtam!

2013. jún. 23. 15:26
 22/26 anonim ***** válasza:

Érdemes keresni az olcsóbb zöldségeket!


És végtelen tisztelet ezért a rugalmasságért!


Van egy (biztos több is) facebook csoport, hol hasonló korosztályból is vannak aktív hölgyek (és urak) akik nagyon gusztusos finomságokat sütnek, illetve sikeresen változtattak az életmódjukon, sok gyógyulást elérve ezzel.


Ilyen például a 'liszt-cukormentes' csoport, ahol nagyon sok segítséget kaphatnak a csoporttagok! :)

2013. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi!

Te egy tündér vagy! :))))

2013. jún. 23. 16:17
 24/26 anonim ***** válasza:
Én belemártogatnám a cukkiniszeleteket tojásba majd paprikaporral kevert lenmaglisztbe, ettől bundás lesz meg finom is.
2013. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Julie S ***** válasza:
Kedves Kérdező, minden tiszteletem a tiéd a vállalkozókedvedért és kitartásodért! Jó egészséget kívánok a jövőre! :)
2013. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 24. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!