Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Teflonos edényben lehet...

Teflonos edényben lehet kirántani?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze !!! gondolom arra gondoltál ,hogy rántott húst sütnél benne..
2013. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, én mindig abban sütöm a rántott dolgokat.
2013. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, arra:) köszi! eddig nem ilyenben csináltam, és sajnos mindig fröcsögött... gondoltam kipróbálom, hátha a teflonból nem fröccsen majd ki az olaj... köszi!
2013. máj. 8. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Abból is kifröccsenhet, de sokkal jobb benne sütni, mint hagyományos fém serpenyőben. nem ragad le a prézli az aljára, sokkal könnyebb elmosni is az edényt.

forró legyen a zsiradék, egy egy pici prézlivel kipróbálhatod, ha már serceg benne, akkor mehetnek a panírozott szelethúsok.

1-2 perc múlva fordítsd meg, majd tegyél rá egy fedőt. ez alatt is pár percig puhítsd, majd a fedőt levéve lehet színresütni, azaz, világosabbra vagy sötétebbre, ki hogyan kedveli.

2013. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Most épp halat fogok rántani, de imádjuk a karfiolt is! Az egyik kedvencünk.:)

2013. máj. 8. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet abban kirántani!

Én is mindig abban szoktam! :)

2013. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!