Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha kenyér nélkül eszem a...

Ha kenyér nélkül eszem a tojást, tényleg kiütéseim lesznek?

Figyelt kérdés
Anyám mindig mondja, hogy ne csak úgy magában egyem (kenyér nélkül persze) a tojást mert kipattogok, és egyéb bőrproblémáim lesznek. Ez tényleg igaz, és ha mondjuk eszem a tojáshoz valami zöldséget pl. uborkát vagy hagymát, répát, akkor nem fogok kipattogni? Vagy teljesen alaptalan ez a teória, és akár magában is fogyaszthatom, nem lesz tőle semmi bajom?

#tojás #kenyér nélkül
2013. júl. 20. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz lenne , akkor az egész fejem tele lenne kiütésekkel :D
2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Akkor lesznek kiütéseid, ha allergiás vagy a tojásra. Ha nem vagy, eheted kenyér nélkül nyugodtan.

Nekem gyerekkoromban tojásallergiám volt és ha sok kenyérrel ettem a rántottát, akkor nem jött kiütés. Zöldséggel nem próbáltam. Szerencsére felnőtt koromra elmúlt az allergia, szóval kinőhető a probléma.

2013. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, akkor nem kell a tojásomhoz kenyér néven valami szemetet ennem :)
2013. júl. 20. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság
2013. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van valóságalapja. Ha egy nap kettőnél többet eszem, az arcom kipattogzik.Először nem tudtam mire vélni, végül csak a tojásra tudtam visszavezetni.
2013. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hogy kenyérrel eszed vagy nem, hanem attól hogy érzékeny vagy-e rá.

Ha eddig nem jöttek elő rajtad kiütések a tojástól, akkor azután se fognak.

Aki meg érzékeny rá, az ne egyen tojást.

2013. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A paelósok mind kenyér nélkül eszik a tojást. Én, amikor kenyérrel ettem, kipattogtam tőle. Amióta zöldségekkel eszem, semmi bajom.
2013. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!