Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo és heti hatszori edzés?

Banya92 kérdése:

Paleo és heti hatszori edzés?

Figyelt kérdés
Paleozom és hetente hatszor edzem. Három nap aerobik és három nap kettlebell felváltva. Mit gondoltok, mennyi idő mire látszani fog valami eredmény?

2013. júl. 25. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát rossz hírem van... jó amit/ahogy csinálsz, de mindenhez idő, és rendszeresség kell..gondolom nem sokáig akarod ezt a hercehurcát csinálni..pedig egy évig legalább kellene.. na, azután megnézheted az eredményt..asszem más is csodálkozni fog.

három hónap mindenképp kell egy pici látványjavuláshoz..

..de.. a szervezeted baromi ellenálló lesz..


csak így tovább, ne add fel!


a paleo az ugye nem sütés-főzés vég nélkül?(remélem)

2013. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem 2 hónap és nagyon látványos
2013. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mozgás nélkül elég volt 2 hónap a látványossághoz. Akkor neked ennyi edzés mellett tuti kevesebb lesz! Csak figyeld a tested!
2013. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első kommentelő! De úgy tervezem, hogy ez rendszeres lesz mostantól az életemben. :) Nem csak addig akarom csinálni amíg leadom a felesleget, hanem utána is fitt szeretnék maradni és ilyen aktív életmódot élni. És nem, nem sütés-főzés vég nélkül. :) köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 26. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 hónap lesz nagyon látványos.

Azért arra figyelj, hogy kettlebell edzést nem fogod sokáig bírni, ha a szénhidrátból olyan keveset eszel, mint egy-két paleós.

2013. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyorsan felszívódó szénhidrátokat nem eszem, pl. krumpli, gabona, rizs. Gyümölcsöt szoktam enni, abban kicsit több a szénhidrát. De mióta elhagytam ezeket az élteleket (2 hét), már most sokkal energikusabb vagyok. :)
2013. júl. 29. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Idővel.. lesz.


Pár hónap, attól függ milyen a formád most, mennyit eszel. Izomfejlődéshez energia kell, a sok edzés sok energiát felemészt. Nyilván ilyen aktivitás mellett 1-2 éven belül te nem nézhetsz ki rosszul, sőt..

2013. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, 163 cm vagyok és 67 kilóról indultam, most vagyok 62 körül, nincs olyan sok felesleg rajtam, de engem ez is zavar, szeretnék szálkásan izmos lenni :D Naponta 4x-5x eszek keveset, hogy az anyagcserém ne lassuljon le. Persze azért eleget, hogy bírjam az edzést. Edzések után iszok fehérje turmixot is. Úgy érzem szépen fejlődök, az alakom is kezd egyre jobban tetszeni, és az állóképességem is egyre jobb. Na meg a közérzetem is...Szóval most happy van :)
2013. aug. 10. 09:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere belassulása kamu gabonaevő szöveg.

4 étkezés még nem túl sok, de minél többször eszel annál kevesebb ideje van felkészülnie a szervezetednek az emésztésre. Ezt mindig vegyük figyelembe, csak egy szempont.


További sok sikert! Gondolkozz el a ketón, ha nőként szálkás testet akarsz kalóriaszámolgatás nélkül.

2013. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 showmesthing ***** válasza:
a fehérjeturmix az édesítőszer miatt meg mit utóbbiakban kiderült a tejsavó miatt nem éppen beilleszthető a paleo diátába. egyébként mennyi ideje csinálod és milyen gyorsan fogytál vele?
2013. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!