Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleó - edzés utáni fehérje?

Paleó - edzés utáni fehérje?

Figyelt kérdés
Paleósok, ti szoktatok edzés után gyors fehérjét inni? Ha igen, micsodát?

2013. máj. 31. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, én eszem a normál kajámat, husit zöldséggel. Mondjuk nem vagyok testépítő, vagy ilyesmi, de sportolok. CH-t szoktam visszatölteni rögtön utána, általában gyümölcsöt.
2013. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem isznak, hiszen a legjobb gyors fehérje a tejsavó, de az nekik méreg. Szójafehérje az nem ér valami sokat, így hát nem isznak semmit utána, de edzeni sem nagyon tudnak annyira intenzíven, ch nélkül nehéz.
2013. jún. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik tojásprotein is, az teljesen jó. Pl scitec egg pro
2013. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly sportemberek és harcművészek élnek lowcarb táplálkozáson. Nem értem 2. válaszolót, a tejtermékek számára is ugyan úgy károsak, a sok keményítőevés is.


Én fehérjéknél azt néztem, hogy olyan gyakorlatilag nincs ami tojás vagy marha, nincs benne cukor vagy mesterséges édesítő, aroma, színezék.. Tehát ami tényleg adalékanyagmentes lenne olyan nincs. Az eggpro asszem' aszpartámos. Na most ettől még lehet enni.. oké, na de az egészség nevében, egyszerűen viccé válik az egész helyzet.. nem ér annyit.

2013. jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!