Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha 3 napig csak fehérjét...

Ha 3 napig csak fehérjét eszek és zöldséget, lehet látható eredménye?

Figyelt kérdés
Nem arra gondoltam hogy leadhatok-e több kilót. Hanem csak úgy összképileg kicsi változás azáltal, hogy gondolom lemenne rólam a felesleges víz, salakanyag távozna és így laposabb lenne a hasam. Aki csinált hasonlót pár napig, mi a tapasztalata? Lehet látni?

2013. dec. 17. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

Ráadásul valamennyi ch kell, szóval így is izmot építenél le.

2013. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
#1: Enne valamennyi ch-t. Az egyik legjobb formában, zöldségként... Bőven eleget be lehet vinni vele.
2013. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi a súlya, de 100g-ot biztos meg kéne ennie.

Ha ennyit meg tud enni zöldségből, ám legyen.

De hozzá szerintem 150 gramm fehérjére is szüksége lenne.


Viszont 3 nap alatt akkor se lenne semmi látható.

2013. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Julie S ***** válasza:
Szerintem ez változó, hogy meglátszik-e valakin három nap alatt. Az a sokkal valószínűbb, hogy nem.
2013. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

3 nap alatt mit változhatnál? Ha eddig puffadt volt a hasad kb. az lemenne.


De ez a lowcarb, high prot táplálkozás nem jön be ám mindenkinek, erre készülj.


Sokszor jobb a (sok) fehérjénél a zsír, ezt majd tapasztald ki.

2013. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
zsírt is egyél!! kb annyi kalóriát mint amennyi fehérjét! és a zöldségek közül kerüld a krumplit, zellert, paszternákot, meg a gyökéreket, inkább a leveles zöldségeket edd, azok jobbak:)
2013. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zelleeeer, paszternááák :(

Pedig a legfinimabbak :-"

2013. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 naptól valaki hótt komolyan eredményt vár? Hmmm....
2013. dec. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt eredménye! Megcsináltam, pontosan úgy volt hogy 3 teljes nap és a 4.nap estéjén volt jelenésem. Annyi volt az eredmény, hogy tök lapos lett a hasam (mondjuk nekem egyébként is az, szóval nincs rajtam felesleg, csak ha folyamatosan eszek sok szénhidrátot,akkor nem szokott teljesen lapos lenni). Illetve nem feszült rajtam annyira a nadrágom, mint előtte. Pont ennyi volt a célom, nem több kiló leadása, nincs is rajtam úgy felesleg. És jó sok fehérjét meg zöldséget ettem és végül bevettem a gyümölcsöket és olajos magvakat is, szóval nem koplaltam. Rádadásul tele voltam energiával, még edzéshez is volt erőm. Azoknak nem ajánlom, akik túlsúlyosak, náluk persze hogy nem fog látszani semmi. De aki amúgy vékony és olyan ruhát akar felvenni, ami tényleg lapos hasat kíván, azoknak megéri.
2013. dec. 22. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg, gondolom, a bőőröd is szebb lett.
2013. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!