Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyit fogyhatok fél év...

Mennyit fogyhatok fél év alatt a paleoval?

Figyelt kérdés
67 kg vagyok és 164cm

2013. dec. 27. 22:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
67%
Belenézeztem a varázsgömbömbe,de sz@.rt se láttam...Egyéb kérdés?
2013. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
ha rendesen be van lőve,ki van számolva legalább nagyjából a kalória igény,akkor heti 1-0.5 kilót.
2013. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1kg ahogy írták, ha elkezd fogyni valaki akkor ennyit lehet egészségesen, ez nem terheli meg a szervezetünket, ez azt jelenti hogy nincs koplalás.
2013. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 Julie S ***** válasza:

Jó kérdés! :D Vagy sokat, vagy keveset, vagy... Vannak még finomabb fokozatok. Tudod, ez sok mindentől függ. Mennyit és mit eszel paleón belül, milyen minőségű kajákat. Van-e valamilyen betegséged, ami hátráltat a fogyásban, esetleg úgy, hogy nem is tudsz róla... Mennyit mozogsz mellette, milyen az életritmusod, van-e időd aludni, kikapcsolódni, stb. Szóval ki kell próbálni és meglátod.


Én például 20 kilót fogytam (173 cm, 78 kg-ról) ennyi idő alatt, más meg ennek a negyedét sem.

2013. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
59%
A paleo nem 100%-os garancia arra, hogy fogysz.. ezzel az erővel bármit ehetnél, csak a mértékletességre figyelj.
2013. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
36%
Ha bármit eszik, az eleg jo garancia rá, hogy olyan hormonbaja legyen amit barmelyik hizo koca megirigyel majd.
2013. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
32%

Azért ne hasonlítsuk a kérdező jövőjét egy kocához.

Mindent lehet enni (inni méginkább...) mértékkel.

főleg ha mozog,sportol is.

2013. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
70%

Édi, autoimmun és hormonbetegségekben nincs vicc. Nem lehetne mindent enni, mert tudod jól, hogy ilyen betegségekkel jár együtt a mértékkel mindent evés.


És a durva elhízás is pont egy ilyen természetű hormonzavar.

2013. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Összekevertelek valakivel, az 'Édi' megszólítás tárgytalan. Az írás többi része megszívlelendő.
2013. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:

Ja, értem, akkor ezért "Édizel."

Nem tudom miért, vagy kinek gondoltál.

Egyébként a kérdező nem említett semm autoimmun betegséget, csak fogyni szeretne, erre pedig nem biztos, hogy csakis a paleo képes.

2013. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!