Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete száműztem minden felesleges szénhidrátot az ételeimből. Nem eszek lisztes, cukros dolgokat, a gyümölcsöket is elhagytam. Napi 20 g ch-t eszek, 4-5x-i étkezés, sok hús, tojás, olajos hal, ch szegény zöldségek. Emellett napi 2 kávé feketén. 176cm/64 kg vagyok, aránylag magas testzsírral. Szerintem mindent betartok, mégsem megy le semmi, sőt híztam is 1 kg-t. Egyedül a kalóriára nem figyelek, de mindenhol azt olvastam, hogy itt nem is kell, csak a fehérje-zsír-ch arányra. Centiket is mérek, semmi. Eddig az egyedüli pozitívum, hogy végre normális az emésztésem. :)

Mi lehet a baj?


2014. febr. 8. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy a mozgás is rendben van, és a ketogén csík is erős rózsaszín, ami szerint elvileg ég a zsír. (Bár már kezdem azt hinni, hogy a bevitt sok zsír távozik a szervezetből, és amiatt van az elszíneződés)
2014. febr. 8. 17:33
 2/7 anonim válasza:
0%
Fosos.
2014. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos van miből fogynod?

176 centihez a 64 kg eléggé egészségesnek tűnik.

2014. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok sokat, csak az eddigi helytelen táplálkozásból felszedett zsírt leadni. Azért van ott mit fogni, jó lenne formásodni egy kicsit :)
2014. febr. 8. 23:50
 5/7 anonim válasza:
0%
Mert dagadt vagy ,mint a disznó...
2014. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az olyan zsírtól nem diétával kell megszabadulni hanem mozgással.


Pontosan "testépítéssel". Ne aggódj, mint nőnek (gondolom?) nem lehetnek bazi nagy izmaid, nem olyan a hormod rendszered.


Szóval kezdj el tornázni, menj el kondiba vagy valami ilyesmi. Súlyod és magasságod alapján egy hónap alatt simán rendbe tudnád magad rántani. Fontos, hogy ne csak fuss, hanem emelj súlyokat is. Az fog feszesíteni. Sok sikert!

2014. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 hét, még nem olyan sok idő, ha havonta fogysz 1-2 kilót akkor tök jó úton haladsz...már most fogytál 1 kg-t.


Légy kitartó. Alapvetően nem kell kalóriát számolni, viszont ha valaki fogyni akar és nem fogy mégsem, akkor lehet figyelned kell a kalóriákat. Itt tudod követni mennyit vittél be:

[link]


Nézegsd egy kicsit, hogy nem túl sok-e a bevitt energia.

A másik, ha sportolsz, akkor a kilók nem feltétlen fognak lemenni, gondolom ezért is írtad a centiket...


Szóval én a helyedben csinálnám tovább, amit...és ha 1 hónap múlva sem ment le semmi, akkor jobban figyelnék a kalóriákra.

2014. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!