Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ketogénnal hízom?! :O

Ketogénnal hízom?! :O

Figyelt kérdés

Ketogén paleózom két hete, paleot mar régebb óta csinalom, es évek óta nem eszem lisztet, gabonából is csak rizst ettem, es nem eszem

Tejtermékeket! A paleotol elkezdtem hízni, ezert is fogtam bele a ketogénbe! Amitől fogytam 3 kilót, ami aztán a következő heten vissza jott! Zsírosan érkezem, a gyümölcsre édességekre ra sem néztem, 5 del salátát es 2,5 dl mas zöldséget eszem. Megis ott állok ahol elkezdtem, vettem keto phan-t ami azt mutatja napok óta hogy a halvány rózsaszín árnyalatban vagyok! Mi lehet a gond? Mar nagyon el vagyok keseredve!


2014. márc. 6. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szeritem sokat eszel. túl sok kalória. [link]
2014. márc. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az a gond, hogy nem eszem sokat, sem sokszor. Igazából, mar nevetségesnek tartom, hogy képtelen vagyok le fogyni. Bármit megteszek, bármit kibirok, de már nem látom a kiutat. Lehet, hogy nincs megoldás?

Mivel vigyem be a zsírt?

Igazából ha többször ennék keveset, akkor ehetnék mértékkel szezám és lenmagot, kókuszból készült dolgokat?

A kalória deficittel kapcsolatban, hogy tudom kiszámolni mennyire bán szükségem?

Én úgy tudtam, hogy húsokat korlátlan mennyiségben lehet enni, salátát 500ml más zöldségeket 250ml. Ezeket en mind betartottam.


Egyébként van itt meg valami, amióta ezt csinálom, meg duzzadt mogyoró nagyságú csomók tapinthatoak a gyomorszajamnal a bőr alatt.


Nagyon szépen köszönöm amiket eddig írtátok, sokat tanulok belőle.

2014. márc. 9. 10:56
 13/16 anonim ***** válasza:

Húst, de általában fehérjét nem célszerű korlátlanul enni, a legelszántabbak sem ajánlanak 3 g/ttkg fölötti bevitelt, de 2 fölöttit se nagyon.

Zsírt sokféleképpen lehet bevinni, én ha habcsókot sütök, még az is egész ketogén naphoz illő lesz :P De ha ketogénezel, akkor kell, hogy legyen fogalmad a zsírbevitel mikéntjéről... Nekem ha a zsír hiányozna, akkor ott a zsírtej vagy a diós vaj, de ami azt illeti, a sült kínai kelem is összehozza a 80% zsírt... S ugye, az olajos mag és tojás alapú táplálkozás már eleve igen zsíros, amint leviszem a szénhidrátot, megvan a ketogén arány... Sok hússal vagy egyéb fehérjeforrással a fehérje szaladhat el, bár egy zsírosabb hús plusz zsírban sütve már meg tud felelni, azt hiszem.

2014. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs baj a veséddel, tényleg annyi húst ehetsz amennyit akarsz, csak ne csodálkozz ha nem fogysz.

A ketogén diéta nem jelenti hogy nem kell kalóriadeficitben tartani a szervezeted, mivel pl. a bevitt plusz fehérjét is fel tudja használni ( a fehérjék egy részéből glükóz, más részükből keton tud képződni )...

Egyszóval számolj kalóriát is ha ketogénezni szeretnél.

2014. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Csókolom edzene szoktál??? Csak ,mert itt ez az első kérdés!


Amúgy meg azért nem fogsz ,mert hülye vagy!


Ezt a paleót el kell felejteni egy nagy átverés amiből egyesek jól meggazdagodtak! Mivel a paleot alapból ketogén ezért már itt sántít a dolog persze tudom én ,hogy a peleónak is sok változata van ,de úgy baromság ahogy!


Szóval a jó ketogén diéta alpja a 70% zsír 20% fehérje és 10% szénhidrát elosztás persze úgy ,hogy a kalóriadeficit meglegyen!


mellesleg a ketogén akkor hatékony igazán a ciklitást betartod azaz minden nap edzel ,de legalább heti 4x és hetente tartasz egy feltöltő napot mikor feltöltöltöd szénhidráttal a szervezeted!


A ketogén alatt a glükogén teljesen kiürül és ezt vissza kell tölteni ilyenkor ezen a heti egy napon elég tetemes mennyiségű szénhidrátot el kell fogyasztani! testsúly x gramm az az ha 70 kiló vagy akkor annak ötszörösét vagy is 350g szénhidrátot kell fogyasztanod!


azt mondjuk vasárnap reggeltől vasárnap estig elfogyasztod hétfőtől pedig újra a ketogén diéta alapján táplálkozol és így hétfő estére már visza áll a ketózis!

2016. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 csenerezi válasza:

Dr. Tóth Csaba a pelo-ketogén legkomolyabb hazai képviselője, őt érdemes olvasni.

Paleo ketogénben az olajos magvak egyáltalán nem jók, azok kerülésére kifejezetten felhívja a figyelmet.

Az állati eredetű zsír teljesen más mint a növényi olaj. Teljesen más szerkezet.


A bolti bacon nem a legjobb, tele olyan anyagokkal, amit inkább kerülni kellene. Hagyományos eljárással készített füstöltáru a jó.


Nincs ilyen, hogy naponta csak egyszer egyél.

Azt mondja Dr. Tóth Csaba, hogy egyen amikor éhes, igyon, amikor szomjas. Vizet igyon!

Gyümölcsből naponta 1 db alma méret.


Szerintem olyan nincs, hogy hétvégén ketogén étrenden vagyok. Hétköznap xilit, gesztenyelisztből palacsinta. Nem is tudod rendeződni így az emésztőrendszer. A gesztenyében amúgy is sok a szénhidrát.

2017. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!