Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Banatomban hizom. Mit tegyek?

Banatomban hizom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjemmel 2 eve vagyunk egyutt,es januarban kapott egy kulfoldi munkat,ahol azota is kinn van..Egyenlore egyutt lakik sok emberrel,de szeretne kinnt nekunk egy kulon lakast.. Lassan 8 honapja nem lattam,es annyira hianyzik..gyakran hiv,de nem johet haza meg..mindegy miert....bar lehet jobb is igy,mertha meglatna nem is tudom mit szolna...Miota elment 15 kg szettem fel...Banatomba eszek...Mit tegyek?

2013. júl. 19. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Pfff én is ugyanígy voltam. Ráadásul csupa édességet ettem.

Aztán elkezdtem sportolni, és rájöttem, hogy a mozgás is hasonkó boldogságérzettel tölt el. Aztán mikor láttam, hogy kezdek formásodni, és fogyni, olyan nagy erőt adott mekem, hogy onnantól kezdve a kajára is odafigyeltem.

2013. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem bánatodban hízol, hanem bánatodban eszel.


Ne egyél!

2013. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
maszturbálj:D
2013. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Foglald el magad, szabadidődben nem csak enni lehet.

[link]

2013. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

van egy ilyen munkatársnőm,de neki havonta 1x azért hazajöhet a férje.

na de mindegy is ez a része,mert mióta a wc-ben ápolgatom a hölgyet heti 1-2 alkalommal munkaidőben,azóta ki van virulva.

legalább 10 kilót fogyott,lecserélte a ruhatárát,klassz új frizurája van.

próbálj ki te is valami hasonlót.

2013. júl. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fúj, miért a vécében? Nincs egy szobácskád sem, ahol leápolhatnád? Vagy ti direkt a szarszagra indultok be? Lehet összeszedett a csalfa feleség valami fertőzést a budiban, azért fogy ennyire, nem azért, mert te olyan hűde jó vagy a maszatolásoddal XD
2013. júl. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: Csak szeretnéd :) Azért a nők annál igényesebbek, hogy a munkahelyi budiban dugjanak. Vagy pasi az illető?
2013. júl. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bánatodban ne cukrot egyél, hanem minőségi ételeket: húst, zöldséget (nincs baj a zsírral sem).

Fogyni fogsz.

2013. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bánatodban mozogj
2013. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!