Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Milyen ételeket egyek hogy...

Milyen ételeket egyek hogy fogyjak 4-5kg-ot?

Figyelt kérdés
Ezekete részletesen szeretném hogy le irjátok

2014. máj. 21. 16:49
 1/5 anonim válasza:
Hát cukrozott ételeket hanyagold, édességeket szintúgy. Húsokból legjobb ha fehér húsokat fogyasztasz, pl. csirke, pulyka és a hal a legjobb. Zoldségkoret legyen a hús mellé.... Gyumolcs édesség helyett, reggeli fott tojás illetve sonkaszalámi paradicsom stb. Muzli fitness nagyon jo. Attól fugg hány kg vagy és cm, én 156 cm-hez 55 kg vagyok és én is most kezdtem diétázni és sportolni. Sporttral hamarabb el tudod érni amit akarsz ! Heti 3-4x sport ajánlott "!!!!!
2014. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Paleósok nem esznek 'müzlit', mert nem sok tápláló van abban amit az emberek müzli néven neveznek. Az csajos divatkaja általában.


A többivel asszem egyetértek.

2014. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyorskaját
2014. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GooseBumps válasza:

MinimorRris:


Nem tudom miből gondolod, hogy a müzli "csajos divatkaja". A müzli nagyon sok növényi rostot tartalmaz, amelyeknek bár egy jó része nehezen emészthető, nagyon fontos a megfelelő vastagbélműködés szempontjából. A rostok visszatartják a vizet, ami a vastagbelet kvázi kimossa, mindemellett értékes tápanyag a vastagbélflóra baktériumainak, amelyek jelenléte és megfelelő működése alapvető az egészség szempontjából - ugyanis nagyon sok B-vitamint és provitamint termelnek többek között.

A müzli tápláló reggelinek jó, de nem fogsz tőle elhízni, szóval a célnak pont megfelel. Én gyümölcsmixet szoktam készíteni (alma, banán), a gyümölcsdarabokhoz müzlit keverek, az egészet leöntöm tejjel, és ez után ebédidőig biztosan meg nem éhezek.

2014. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyél fényevő. Az a legjobb.
2014. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!