Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha főtt tojás fehérjét, Joya...

Ha főtt tojás fehérjét, Joya natúr joghurtot, gyümölcsöt, zöldséget, csirkehusit, teljes kiőrlésű abonett terméket fogyasztok akkor néha ehetek egy kakaós csigát?

Figyelt kérdés
előre is köszönm:)

2013. szept. 2. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobban járnál, ha élvezetes, normális ételeket ennél, amik mellett elbújhat a kakaós csiga...


Egészségileg nem javaslom, de néha egy kakaós csiga tutira nem állítja meg a fogyást, legalábbis normál esetben. Elég trükkös a test és vannak betegségek is, kevés dolgok lehet biztosra állítani.

(Legalább legyen házi kakaós csiga... Normál cukor és liszt nélkül... De nem akarok téríteni :D)

2013. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Eleve eszel műkajákat, nem mindegy hogy még csigát is eszel-e?


Joghurt, gabona lapok.. a csiga is gabonából van, nem mindegy? Edd, ha ilyeneket akarsz enni.

2013. szept. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Már megint jössz a hülyeségeddel Harci hagyd már abba -.-

Válasz a kérdésre. Persze nyugodtan eheted, csak mértékkel, nem szabad meghaladnod a napi kalória mennyiséget, meg a rendszeres testmozgás és ennyi.

2013. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen napi kalória mennyiséget? Ez mekkora hülyeség, egy fiktív mennyiséget nem szabad meghaladnia, de édességet azt egyen, keményítős cukros gluténos műkaját. Hát, szerintem meg ezzel eléggé lecsökkentené a fogyása ütemét, illetve az elérhető testkompozíción sokat rontana. Tehát nem, nem ehet, mert értelmetlen és jelenleg a céljait tekintve kifejezetten káros lenne, tehát HÜLYESÉG arra biztatni hogy egyen. Öngyilkos is lehet, mégsem fogom biztatni rá.. De ez én vagyok, nekem nagy szívem van úgy látszik. Pedig még azt hittem én vagyok bunkó paraszt, aztán kiderül hogy én még rendes, jóakaratú embernek számítok?
2013. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kakaós csiga az fini. Nem is tudom, hogy egyesek hogy tudnak meglenni nélküle, én szeretem a pékárukat (nem vagyok kövér). Persze néha belefér edd csak nyugodtan csak ne mindennap. Ja és mellékesen el lehet készíteni egészségesen, számtalan recept van a neten. Mindent kell enni semmit sem szabad megvonni a szevezedtől, csak a régi hagyományos dolgokat kell lecserélni fehér kenyér helyett teljeskiörlésű, k.cukor helyett nyírfacukor stb. Én például a kenyeret itthon sütöm, és a kakaós csigát is néha napján, boltit sose veszek.
2013. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a szemlélettel (Utolsó) annyi beteg és elhízott ember lesz, hogy össze fog omlani az egészségügy. Vajon.. ez jó móka lesz? Meg a sok rákos, beteg, gyógyszerszedő ember.. önmagában már jó móka, így ahogy most vannak?
2013. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én így táplálkozom és még se vagyok sose beteg, sőt nem is vagyok elhízva. Gyerekkorom óta így táplálkozok. De jó, hogy mindent megtudsz magyarázni:D
2013. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja. 10 (kicsesztetett) millió lélek súlya nyomja a vállamat, akiket valamennyire figyelembe veszek. Te amikor magadból indulsz ki, esetleg 50 éves kor alatt, viszonylag fiatalon, viszonylag szerencsésen akkor hány lélekkel számolsz? Csak nem 1, önmagad szerencsés példájával? Túl ne erőltesd magad.
2013. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!