Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Kigúnyolnak az életmódom...

Kigúnyolnak az életmódom miatt, mit tehetnék? Másokat is nap nap után ér atrocitás?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sok tejterméket-gabonát fogyasztottam, meg is híztam rendesen. Most kiderült, hogy laktóz és glutén érzékeny vagyok, eleinte nem tartottam be a diétát, de 1 hónapja már igen (nagyon szigorúan), és azóta folyamatosan bánt, lehúz a lakótársam aki elvileg a legjobb barátnőm (talán csak volt). Olyanokat csinál, hogyha elmegyünk kávézni és én kókusztejből, vagy mandulatejből kérem akkor elkezdi hogy "De sok pénzed van!", meg mennyire undorító, holott én szeretem. Mondtam kóstolja meg, de csak fikáz. Ha veszek tökmaglisztet, vagy lenmagolajat akkor szintén undorodva beszólogat hogy "Nem ettől fogysz le!", holott 86 kilóról 55-re fogytam, és nyilván tudja hogy fájnak ezek a beszólások. Ma egyszerre csináltunk kaját, én banán-tojás palancsintát, ő tejszínes csirkét. Eszébe nem jutott, hogy talán nekem is csinálhatna natúran, de azért folyamatosan megjegyzéseket tett hogy undorító, büdös, ő ebből biztos nem enne, és mennyire isteni finom a tejszínes csirke, megjegyezte vagy hatszor hogy húúú ha ezt ő megeszi, de finom, még evés közben is direkt olyan hangosan ette, minden falatot kiélvezett.

Naponta ennek vagyok kitéve, és már nem sokáig bírom. Mindig mondom, hogy dehát finom, de szerinte biztos csak flancolok meg le akarok fogyni (165 centi, 55 kiló nem tudom hova fogyjak még...). Nagyon bánt ez az egész, minden kajámra fintorog, megjegyzéseket tesz, és nem érti nekem ez mennyire rossz, meg az hogy előttem zabálja a szendvicset, csokit, és közben engem gúnyol...

Titeket is értek atrocitások az életmódotok miatt? Hogy kezelitek ezeket a helyzeteket?


2014. jún. 2. 20:02
1 2
 11/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Én ilyen embert nem tűrnék magam mellett. Keményen meg kell neki mondani a frankót, ha továbbra is így csinálja, akkor keress más barátokat. Szerintem szimplán irigy a barátnőd, de így legalább kimutatja a foga fehérjét.


Remélem egyébként nem akarsz tovább fogyni, tartsd a súlyod!

2014. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy viccelődhetsz is azzal, hogy hamarabb meg fog halni a rossz életmód miatt.
2014. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt az illetőt elég nehezen lehet "barátnak" nevezni.

Egy barát nem így viselkedik :-D...így az idióták viselkednek.


Igen tudom nagyon furán tudnak az emberek reagálni...szerintem az irígység okozza, hogy ilyen idióta...titkon irígyli a kitartásod és az eredményeket is...


Figyu:

1. leszarom tabletta beszed!

2. ne hagyd magad azért, ne tűrd hogy bunkó legyen veled

3. költözz össze mással...ezt a libát meg hagyd...


Azt is gondolom, hogy nehéz az emberekkel...és te lehet atom lelkes vagy, és ők ezt nem értik...de nem is kell megértetni velük...te csak csináld, éld az életed úgy ahogy neked jó...ne foglalkozz az ilyen hülyékkel.

Próbáld őket kerülni, ha lehet.

2014. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ne arról győzködd, hogy téved - semmi köze hozzá, hogy te hogy táplálkozol -, hanem közöld vele, hogy zavaró a viselkedése, ha kell üvöltsd le, törd össze pár cuccát, vágd pofán, stb., ami csak kell, hogy abbahagyja.
2014. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy megkérdezheted tőle, hogy milyen koporsót szeretne, keres-e már új lakótársat maga helyére stb.
2014. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!