Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Tápi szerint, ha sokat eszem,...

Tápi szerint, ha sokat eszem, csinosodok. Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Sokáig próbált rábeszélni a paleora, aztán megunta. Most egyikünk sem paleozik, inkább úgy mondanám, hogy egészséges zöldségeket, és fincsi sülthusikat nyomunk... Aztán még hogy miket... Az maradjon titok.


Nem tudom meddig csinálhatom még ezt. Vajon tényleg megmondta a tutit? Bármit ehetek, csinos maradok?

Ragaszkodott hozzá, hogy írjam ide, hogy ez az ő véleménye... rólam.


Most egy ideje már igazából nem is nagyon van időm enni... és így az éhségérzetem is elmúlik elég hamar. Tanulok ezerrel, próbálom elvégezni az itthoni teendőimet is.

Ilyenkor érzem, hogy a kajánál vannak sokkal fontosabb dolgok is, de akkor sem elhanyagolható tényező, hisz a "gyorsan bekapok valamit" ételek sosem vezetnek semmi jóhoz, hosszútávon.


Ti hogy vagytok ezzel? Mennyire játszik fontos szerepet az étkezés az életetekben?


2014. jún. 4. 00:57
 1/3 Julie S ***** válasza:

:DD

Amugy enni nem art, de a kaloriacsokkentes talan meghosszabitja az eletet, talan tovabb lehetsz csinos. :D

2014. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is,tanulok + otthonról végzem a munkámat,edzek és a párommal is időt töltök,sokszor csak akkor eszem ha már érzem hogy tényleg szédülök,gyenge vagyok mert egyébként annyi elfoglaltságom van hogy csak "hátráltatna" az állandó evés :D Én se paleózok mert házi kecsketejet kávéban fogyasztok plusz az anyum által készített főzelékekben van némi liszt is (még ha nem is sok) de az hogy a kenyeret,tésztákat,ilyesmiket elhagytam,helyette sok zöldséget eszem,sokat javított a közérzetemen.


Az hogy a sok kaja mellett csinos maradsz-e,genetika meg a hormonok függvénye. Én évekig sokat ettem (és mindent,sütikét is,szalonnát is,mindent amit kiátkoznak a diétázók :D),mégis mindig 172 cmhez 57-58 kg voltam,aztán fogamzásgátló és hupsz,68 kg. Ezért változtattam az étrendemen és ezért fejezem be azt a szutyok gyógyszert is. Ellenben a barátom 175 cm és ha gumicukrot csipsszel zabál,megiszik egy liter tejet egy nap,meg egész pizzákat tol be,akkor 65-67 kg,ha nincs ilyen étvágya,rögtön visszamegy 60 kg-ra.


Ha akkor eszel amikor éhes vagy,annyit hogy épp jóllakj és olyanokat fogyasztasz ami nem csak üres kalória,nem fogsz elhízni :) Szép napot!

2014. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az étkezés óriási szerepet játszik az életemben, az egyik fő élvezetforrás, sokszor a receptkeresés, annak masszív átvariálása s elkészítése is... Egykor hobbi gasztrofotós akartam lenni, de se türelmem, se tehetségem/szorgalmam hozzá. Plusz ha elkészül az étel, szeretem rögtön felfalni... Azért néha készülnek képek is.

Néha azért zavar, hogy emberként folyton ennem kell (napi 3-szor szoktam, plusz nass, mostanság pl. eper. a kevesebb nekem nem jó), ráadásul nálam az étkezések ideje kicsit sem pontszerű... Bámulatos mennyiségű idő megy el vele, pedig én pl. nem is áztatom be és szárítom ki pl. a mákot... A dióval még előfordul, annak úgyse árt, ha szárazabb lesz, mint eleve.


Viszont ha dolgozok vagy tanulok, akkor megéhezem s gyakrabban eszem. Jó, volt kivétel, egyszer egész nap dolgoztam és elfeledkeztem az evésről. De ilyen nincs minden évben.

2014. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!