Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nagyon fáj a hasam, hogy...

Nagyon fáj a hasam, hogy segítsek magamnak?

Figyelt kérdés
1 hónapja paleozom egészségügyi okokból, de nem a fogyás a cél (170 cm 58 kg vagyok jelenleg), hanem allergia miatt. De ma megbuktam egy vozsgán, és annyira el voltam keseredve hogy mikor a barátaim meghívtak Burger Kingbe igent mondtam, és megettem egy fél csirkeszendvicset meg egy Cornettos fagyit. Akkor jól esett, nem is érdekelt, de most mintha egy szikla lenne a gyomromban. Ráadásul 2 kilóval többet mutat a mérleg, kíváncsiságból megmértem, mivel 60-61 kg voltam, ez a paleoval egy hónap alatt lement 56-57-re, erre most még híztam is. Mit tehetek, hogy elmúljon ez az érzés? Most olyan püffedtnek, kövérnek és fáradtnak érzem magam. Ráadásul a doktornő azt mondta, hogy kb. 2 hónap míg kiürül a szervezetemből a glutén (laktóz hamarabb), de ha közben kicsit is csalok akkor nem ér semmit. Most úgy érzem 1 havi munkám a kukában... :( Segítsetek, mit tegyek? Sok víztől jobban leszek? Holnapra lemegy a puffadás?
2014. jún. 11. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, holnapra lemegy, de rakj egy-két késhegynyi szóbadikarbonát egy pohárba, öntsd fel vízzel és idd meg, nekem vagyaz szokott segíteni vagy ha egy-két evőkanál almaecetet öntök fel és azt iszom meg.

A kettő közül az egyiket próbáld meg, nekem mindig segítenek, csak sokat fogsz tőlük büfizni :)

2014. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt csinálja a glutén...

Ne keseredj el, folytasd és ne egyél félre!

Minden helyrejön!

2014. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!