Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha átállnék paleora, mennyi...

Ha átállnék paleora, mennyi idő alatt menne le kb 15 kiló?

Figyelt kérdés
Észrevettem az utóbbi időben, hogy nagyon rosszul leszek a kenyérféléktől és a tejtől is és ez kihatással van a kedvemre is. 160centi vagyok és 70 kiló. Minden másnap mennék futni. Így nagyjából mennyi időre lenne szükségem? Hogyan ne adjam fel, ha nem látom egyik napról a másikra a változást?(Tudom, hogy nem fogom.) Már nagyon padlón vagyok.
2014. jún. 18. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Ne paleózz, mert tönkre teszed vele a szervezetedet.

A változás nem látszik egyik-napról a másikra, ahhoz több idő kell.Egyél sok gyükmölcsöt, zöldség féléket is és mozogj többet.

2014. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 hónap 12 nap 1 óra és 4 perc... tömegével gyártják az ilyen kreténeket akik idejönnek? :D Napi 20 ilyen kérdés van :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=id%F5&katego..

2014. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én betegség miatt álltam át, de vékony voltam...párom meg csak támogatott, szóval ő is paleozik.


Ő 3 hónap alatt fogyott le 12 kilót ;-)...zutty csak úgy olvadtak le róla. Persze én főzök rá, úgy könnyű :-D...persze nem azért mert olyna szar a kaja :-D. Vagyis remélem, eddig nem panaszkodott :D.


Mindezt úgy, hogy ő masszívan félre is eszik :-/, ha nincs paleos, akkor eszik nem paleosat.


Én vékony voltam eleve, én csak 2-3 kilót fogytam, de azt valami nagyon gyorsan...főleg az mini úszógumit...nagy örömömre! Pont az undorító hájat fogynak le!


Mell, kerek fenék marad ;-)!


Sok paleózót ismerek, a fogyás elég gyorsan beindul a legtöbbnél...már 1-2 héten belül mérhető, de persze tartani kell a diétát :-D.

2014. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megerősíthetem a 3. válaszolót.

Én 85 kg voltam, hozzáteszem nem akartam fogyni, csak kiakartam próbálni. 4 hónap alatt 15 kiló ment le, lazán mindenhonnan egyformán. Elképesztő mennyivel könnyebben mozog az ember ha 15 kilóval könnyebb :) ha esetleg rátérsz a paleóra azt fokozatosan tedd.


Most már nem vagyok teljesen paleó mert fél éve edzek és eszek teljes kiőrlésű kenyeret és rizst is. Most a cél a tömegnövelés. Viszont megtartottam a paleó elv nagy részét. Hús, zöldség, zsír, tojás, olíva. Zéró tejtermék, hüvelyesek, krumpli, margarinok stb.

2014. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tulipánt válasza:
Valaki eltudná nekem mondani mit nem lehet enni paleo alatt? És mit lehet?
2014. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy rövid leírás:


[link]

2014. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gluténérzékeny vagy,esetlen a cukorra reagálsz rosszul.Ne félj,a paleótól semmi bajod nem lehet,csak jót járhatsz.A paleolit diéta egyik legmenegengedőbb diéta,nagyon választékosan lehet vele táplálkozni.Ezt mondom úgy,hogy én mindig is nagyevő voltam!Imádtam a csokit,mindenféle édességet,kekszeket,pizzát.És bőven elégedett vagyok a mostani étrendemmel.Én nem fogyás kedvéért kezdtem el csinálni,hanem mert azt hallottam,hogy jó depresszió ellen,és valóban!Sokkal több az energiám,sokkal jobb a kedvem tőle,és mellesleg fogytam is.Igaz,futok és zsírégető edzést is csinálok mellette,de azt azelőtt is végeztem.Szerintem az a lényeg,hogy az ember minél több tápanyagot vegyen magához(akár multivitaminokat is),és akkor tényleg nem fog éhezni,de egészséges lesz,boldog,és még fogyni is fog.Kb.ha tartod magad az étrendhez,3 hónap alatt kb 55-60 kiló leszel,az meg nem rossz.Tényleg hamar be fog indulni a fogyás,a futás nagyon jó zsírégető!De én azt javaslom,csinálj mellette mást is kiegészítésnek,és akkor változatos is lesz a mozgás,meg izmosodni is fogsz.
2014. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A paleoval sokat lehet fogyni és egyébként nem teszi tönkre a szervezetedet. Én 3 hét alatt 5 kg-t fogytam vele. Ha nem akarod feladni rajzold le magad olyan testelkattal ahogy ki szeretnél nézni, és legyen mindig nálad a rajz. Ez segít. Ha éhes vagy, igyál meg egy l vizet! Sok szerencsét és kitartást kívánok neked!
2014. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!