Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nem fogyok! Mi a baj?

Nem fogyok! Mi a baj?

Figyelt kérdés
Paleon érkezem 1200-1400 kalóriát eszem de nem fogyok ,és néha még soknak is érzem a kaját, de pontosan számolom mert kaloriabázist használok,fogok igy fogyni? Nem akarok koplalni,három hete csinálom,heti 3x edzek is,sok vizet iszok,nem tudom mi a baj:( 18/l 168cm/63kg 8 kilót akarok fogyni..

2014. jún. 9. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Koplalni ne is koplalj mert csak az izmaidat építed le meg löttye tested lesz!

Próbáld ki a ketonég diétát!

2014. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát itt a nyár sok finom gyümölcs, vitamin tele a kert vele:) régen mindig rosszul lettem a ketogéntól, most napi 100-120g szénhidrátot eszek gyümölcsből ,vagy lehet hogy ez is sok? De csak délelőtt szoktam enni szénhidrátot,este hus,tojás,saláta,csak igy is stagnál a súlyom:S
2014. jún. 9. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
sztem sok az 1200-1400 kalória. vidd le 1000 alá
2014. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha többet mozogsz akor fogyni fogsz. Minden nap mozogj 1 órát, például futás, kocogás, gyaloglás.Nem érdemes csökkenteni a kalóriát, inkább a több mozgás jobban segít fogyni.
2014. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem szabad a sújt nézni mert az izom nehezebb a zsírnál szóval az alakot kell nézni
2014. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Flagstaff ***** válasza:
Nehogy levidd a kalóriát 1000 alá, mert olyan randa leszel 22 éves korodra, mint a bűn! Inkább próbálj heti 5-ször edzeni ebből legyen 4 kardio jellegű, futás, bici, úszás, legalább 40 perc, és egy súlyzós. Nincs valami nagy túlsúlyod, (ha egyáltalán van túlsúlyod, lehet, hogy nehezek a csontjaid, vagy izmos vagy,) ezért nem fogsz sipp - supp lefogyni, de türelem, kitartás, stb. Egyébként lehet, hogy a sok vizet ivás miatt is nehezebb vagy, mert megtartod, pl. mensi miatt.
2014. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a legjobb fogyókúra az, hogy mindenből, de csak mértékkel! Sok szerencsét!:)
2014. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!