Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek milyen volt a mai...

Szerintetek milyen volt a mai fogyókúrám?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 4 darab ringlót (98 kcal), ebédre zöldségeket és egy kis trappista sajtot (összesen 178 kcal), uzsonnára egy adag kefirt zöldségekkel és kettő db abonett extrudált kenyeret (összesen 166 kcal), vacsira pedig egy gyümölcssalátát sárgabarackból,szilvából és málnából (136 kcal) és ez így tök jó lett volna, csak aztán megkívántam a kókuszgolyókat, amik a hűtőben voltak, és a kicsi fajtából megettem 5-öt, ami összesen 373 kcal volt (1 db 74 kcal).

Ez így összesen csak 950 kcal, ami tudom hogy nem sok, csak a kókuszgolyók miatt aggódom..

Ti mit gondoltok? Szerintetek a kókuszgolyók ellenére holnapra kevesebb lesz a súlyom, vagy ez most megakadályozza a fogyásomat a mai napra?



2014. júl. 7. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az abonett kenyeret kellett volna elhagyni, meg a kókuszgolyót. A többi az jó.
2014. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs feherje? sok a gyumolcs-fruktoz, a suti mar nem kellett volna, hat ennyitol biztos nem hiztal ma, viszont tapanyagot ha nezzuk nagyon silány.
2014. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az abonett kenyér miért nem jó? :)

és nem ettem belőle sokat, csak kettő szeletet, ami összesen 32 kcal.. annyit csak nem árthat :)

2014. júl. 7. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Abonett kenyér: felesleges szénhidrát, jól nem laksz tőle, legfeljebb hamarabb megéhezel utána.
2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

950 SEMMIRE SEM ELÉG! Te dolgod, éheztesd magad, aztán majd elkezdesz zabálni, mikor már nem lesz miből fedezned a működésed.


Idi.ta!

2014. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
és az a gáz,hogy fogyni sem fogsz,mert cukros dolgokat eszel...egyél inkább zöldségeket és teljes kiörlésű gabonából készült termékeket
2014. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy idiótának nevezel anélkül, hogy ismernél. A válaszod pedig szart sem ér, természetesen lepontozlak.

Seggf*j

2014. júl. 10. 11:07
 8/8 anonim válasza:
Nem annyira értek véget ilyesmihez, de inkább egyél sokszor kicsi dolgot, mert hízás onnan jön, hogy egyszer-ketszer nagyon bekajalsz, amit a szervezeted nem tud ekkora mennyiségben lebontani. Nekem is csak azzal a kenyérrel volt gondom, mert teljesen felesleges amugy. Ha ajánlhatom esetleg egyel barackot, őszit. Laktató tud lenni, es szomjat is olt
2014. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!