Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Egy este alatt mennyit hízhato...

Egy este alatt mennyit hízhatok vissza? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
2 hónapja paleozom. Tœk jól tartottam magam, de ma meglettem hìvva egy bulira és sajnos nem tudtam magam tartani :/ ettem ropit, csokit, sós pufit, és ittam pálinkát meg whiskeyt is. :/ nem vagyok magamra büszke..de nem lesz ilyen mostanàba többet...Szerintetek ha 2-3 havonta van egy ilyen kis kiesésem az nagyon nagy baj??:( Diétámat befojásolta ez az egy nap? ( 5-6 db sos pufi, 3kocka karamellàs csoki, 1dl whiskey, 2dl pálinka, 1dl vbk, 6-7 pálcika ropi)
2014. szept. 14. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Allergia vagy ételérzékenység miatt kezdtél diétába? Ha nem, akkor semmi hatása nem lesz, főleg hogy alig ettél valamit.
2014. szept. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem valami sok... megettél kb 300-400 kcalt nagyon max. kb nem is híztál vissza semmit.
2014. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a bulin fel is dolgozta a szervezeted :)
2014. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1 dl whiskey 238 kalórai

2 dl pálinka 448

a minimális nasi nem lehet több, mint 150

A vbk kb. 60


Összesen kb. 900 kalória, vagyis egy félnapi kaja. Semmit nem számít 2-3 havonta 1x.

2014. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,nem egésznap ettem ennyit ám. Ettem húst,zöldséget,meg normálisan,mint más napokon. Most csak a plusszokat írtam le,ami nem paleo volt.
2014. szept. 14. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem egész nap ettél ennyit, csak egy félnapi kaja volt a +.
2014. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,köszi,akkor megnyugodtam. :)
2014. szept. 14. 10:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még ittam 1dl tejes likôrt...és ez a legrosszabb benne..mert a tejtermékeket teljesen elakarom tüntetni az étrendembôl,mert pattanásos vagyok.és azt olvastam attól van. És azt olvastam legalább fél év kell hogy kiürüljön a szervezetbôl. Most akkor ez az egy dl,amiben volt tejszín sokat számít, és most akkor ez a 2 honap nem számìt már? És most akkor innentôl fél év még?:/
2014. szept. 14. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi. 2 havonta csinálsz ilyen, nem gond főleg ha nem vagy tök beteg...


Ha pattanások miatt csinálod, akkor valószínűleg látni fogod hamar a negatív kihatását a dolognak a bőrödre...de azért ez nem azt jelenti, hogy minden amit eddig csináltál kárba veszik...


Annyira nem kell parázni, minden oké lesz, csak túl gyakran ne csináld.

2014. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!