Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a paleo diéta?

Figyelt kérdés
Azért mondom ezt mert nem ehet az ember egész életében csak húst meg zöldséget,azt hogy állandóan kerülöd a szénhidrátot azt fogja eredményezni hogy valami felhalmozódik valami pedig teljesen kiürül a szervezetedből,és mindenre szükség van a szervezet fenntartásához, az hogy az ember egy húsevő lény pedig úgy ahogy van hülyeség, mert mindenevő,és amikor elkezdett termelni, és a kenyér vált a fő táplálékká,, akkor se jelentkeztek nála az ilyen szív és érrendszeri megbetegedések. A mai kenyereket már teljesen máshogy csinálják,mint régebben, ez okozhatja ezeket a betegségeket. Ráadásul a paleo étrend rohadt drága: csirkemell, hal, tenger gyümölcsei, gombák... ezek nem olcsó dolgok
2015. júl. 29. 16:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

A szénhidrát nem esszenciális tápanyag.

A paleo nem tiltja a sok szénhidrátot.

A paleo simán lehet húsmentes.

A paleo olcsó is tud lenni(zsír, tojás, szezonális zöldségek, esetleg lenmag), főleg, ha ketogén is (még akkor sem kell húst enni, a szénhidrát persze kevés, de az nem gond, illetve akinek nem esik jól, ne csinálja).


Én paleótól függetlenül nem akarok glutént enni, ennyi. Jobb így.

2015. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Általában akik hülyeségnek tartják a paleót, azok pont csak ezeket a felületes információkat hallották róla valami hülye magazinban.


Szerintem meg hülyeség az atomfizika, mert nem lehet, hogy apró bogyók keringenek egy nagyobb bogyó körül, mégis mi a frász miatt lenne így, nem igaz...hülyeség az egész.

2015. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
A paleo alapból mindenevő étrend. Mindenki mindenevő, a zerocarberek és vegánok kivételével...
2015. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Csak szerinted az!


Anyukám pl. daganatos betegsége miatt váltott erre az étrendre! Meg rajta kívül is nagyon sokan élnek paleon.

Egyébként ha szétnéznél vannak külön paleo receptek, amikből olcsón elő lehet állítani szénhidrátmentes kajákat.


Egyébként meg ne ítélkezz olyanról, amihez semmi közöd!

2015. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
ui.: mielőtt orbitális hülyeségeket ejtenél ki máskor a szádon, vagy írnál le, előbb tájékozódj! Mert így csak magadat égeted le!
2015. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
#4: Kb. csak a tiszta zsír szénhidrátmentes az ehető dolgok közül... A szénhidrátszegény jobb szó.
2015. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
oké, köszi a helyesbítést. :)
2015. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Julie S ***** válasza:
96%

A paleoban nemcsak hust es zoldseget lehet enni. (tojas, hus+belsosegek, kokusz- es allati zsir, magok, zoldsegek, gyumolcsok)


A paleoban nem kotelezo keves szenhidratot enni.


A paleoban nincs szo arrol, hogy az ember csak husevo.


Az emberiseg (egy resze) kenyszerbol kezdett gabonat termeszteni, hogy el tudja tartani az egyre novekvo nepesseget. (Ennek koszonheto a tulnepesedes problemakore is.) Es ezzel egy idoben az emberek csontozata pl jelentosen rosszabb allapotuva valt, mint amilyen azelott volt.


A paleo ugyanugy lehet draga, mint barmely mas etrend, akar a megszokott nyugati etrend is. De ezt is lehet olcson csinalni, nem nagy muveszet.


En ugy gondolom, hogy rettento tajekozatlan vagy a temaban, azert tartod hulyesegnek. Ha elobb alaposan utanajartal volna, akkor ezt a kerdest fel sem tetted volna.

2015. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak szerinted az.


Bármilyen véleményed legyen bármiről, 7 milliárd ember közül.. mindig lesznek veled egyetértő elvbarátok és egyetnemértők.


Úgyhogy akár lehet is késeket élezni. Vagy hagyni mindent a pi csába, tök mindegy úgysem érthet egyet mindenki mindenkivel. Pl. én nem értek egyet a véleménykülönbségek agresszív lerendezésében, de úgyis lesz sok ezer meg millió ember aki levágná a fejem.


De ugye én is levághatom az övékét, meg le is sz a rhatom őket, idióták azt hiszik kinyírnak másokat akkor nekik jobb lesz. Pedig nem, meg nekünk sem lesz rosszabb a halállal.


Tehát a nézetkülönbségek? Mesék, semmi értelmük nincsen csak ezeknek hála lehet baromkodni gyiken, meg fejeket levágni.


Paleó? Ugyan ez a téma.


"Azért mondom ezt mert nem ehet az ember egész életében csak húst meg zöldséget"


Mert te majd levágod a fejét annak aki csak húst meg zöldséget akar enni, ugye? Akkor beszoptad, mert megölöd, és haláláig húst és zöldséget evett. Van más érved is?


"állandóan kerülöd a szénhidrátot azt fogja eredményezni"


A zöldség is szénhidrát. Vágod?


"hogy valami felhalmozódik valami pedig teljesen kiürül a szervezetedből,"


Valami éteri, mondjuk az értelmes gondolkodás képessége? Na mondjuk nem a paleósoknál, nem akarok élcelődni de egyelőre te írsz furán nem a paleósok.. nálad valami kezdhet felhalmozódni.. de ne vedd magadra.


"és mindenre szükség van a szervezet fenntartásához"


Főleg ciánra. Meg kólára, sok cukorral. Az én szervezetem fenntartásához cigire és rumra. Egyéb baromság?


"az hogy az ember egy húsevő lény pedig úgy ahogy van hülyeség,"


Oké, csak a paleó sem mondja azt, hogy húsevő lény vagy. Nekem mindegy valaki mivel pocsékolja el az idejét, de néha nem értem emberek miért érvelnek mocskosul rosszul.


",és amikor elkezdett termelni, és a kenyér vált a fő táplálékká,, akkor se jelentkeztek nála az ilyen szív és érrendszeri megbetegedések."


Ha te állítod, akkor bizonyára ez így is van.


"Ráadásul a paleo étrend rohadt drága: csirkemell, hal, tenger gyümölcsei, gombák... ezek nem olcsó dolgok"


Hát igen, az étel az drága. A sz.ar meg olcsó, együnk sz.art.


Mondjuk ezzel még egyet is értek. Hülyeség a paleo diéta, mert drága a csirkemell. Tehát ha ezt valaki tényleg így levezeti, akkor annak nem internethasználatra, hanem sok-sok általános iskolára, bár inkább meditációra van szüksége. Úgy 1-2 életen át tesó :)

Hagyd a bonyolultabb kérdéseket, lehet még nem rendezted el a saját gondolataidat sem.


Bocsi, tudom hogy bántó vagyok de mivel ezt a komit már úgyis elküldöm, így elnézést kérek a végén. Csak egy hülye vagyok, nem kell figyelni rá mit írok van még belőlem 7 milliárd, sz.arni rá!

2015. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem, de nem csodálkozom hogy nem értetted amiről írtam.


Egyrészt vegyült az anekdotázó stílusom az egoista értelmiségi b uzival.


Elnézést kérek. Ha normálisabban írtam volna, tanulhattál volna belőle, szerencsére a tanulásnak semmi értelme nincsen, úgyhogy nem maradtál le semmiről miattam.


Mint írtam a HSZ-em elején, halál mindegy mit gondolsz akármiről is, így a paleóról is a magánvéleményed minden szempontból irreleváns. Tehát végső soron semmi gond nincs azzal, hogy érthetetlenül írtam (bár mondjuk néhány fórumozóról el tudom képzelni, hogy végigolvasták és legalább szórakoztak közben), Kérdező ne paleózz.


Inkább írj az evolúciós kérdésemre, aminek szintén nincs semmi értelme mert csak személyes vélemények (értelmetlen) ütköztetésére van, ahelyett hogy meditálna az ember de te a '...szerintem' típusú dolgokban úgy látom jó vagy.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kerdeseid

2015. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!