Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diétázom már majdnem 3...

Paleo diétázom már majdnem 3 hónapja, és alig 1kg-ot fogytam! Xc:Milyen diétát ajánlanátok?! Többi lennt!

Figyelt kérdés

Havonta kb 1kg-ot szeretnék fogyni! 50 kg vagyok, és min. 40kg szeretnék lenni, letszi mondjatok olyan diétát, vagy edzést amivel havonta 1kg-ot fogyok!

Elore is koszi

(13L)


2015. aug. 27. 10:50
 1/9 anonim válasza:
79%
13 évesen nem ajánlanék semmilyen diétát, inkább mozogj többet és figyelj, hogy kerüld a gyorskajákat, édességet...
2015. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az 50kg nekem nem tűnik soknak. A súly semmit nem jelent, függ testalkattól, magasságtól, ha sok izom, kevés zsir, akkor ne akarj fogyni. Ha pedig forditva akkor reggelente menj szaladni egy fél órát :)
2015. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért fogynál paleóval? Csak az fogy, aki kevesebbet is eszik... Persze ez utóbbiban sokaknak segít a tipikusan szénhidrátszegényebb étrend...

Ne fókuszálj a havi 1 kilóra, úgysem tudhatjuk, nálad mennyi lesz. Sőt, azt sem tudjuk, van-e felesleged.

Viszont egészségesebb, sportosabb életmódra válthatsz, akármi is a helyzet :) Hosszútávon gondolkodj, ne fogyókúrázz...

2015. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Amugy 158 cm vagyok :)

Szoktam sportolni (hetente jarok futni es focizok is)

De a legtobb fiu szerint duci vagyok.

De egészségesebb életmódra valtok! :)

(sok gyorskajat szoktam enni :P)

2015. aug. 27. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
írd le az étrended hátha kiderül mi nem stimmel.
2015. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vigyázz, mert még elfúj a szél. De most viccen kívül. 50kg-ból mért akarsz fogyni? Teljesen felesleges, csak sanyargatod vele a szervezetedet. Ha meg az alakoddal van "gondod", az nincs arányan a testtömeggel, és ilyen módon nem is lesz jobb attól, hotgy diétázol. Sőt...
2015. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked most pont nem szabadna diétáznod, se paleo, se más formában! Fejlődésben vagy, meg akarod nyomorítani magad? Akik szerint duci vagy, azokat meg hanyagold, bunkó népség!
2015. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogyashoz kaloriaminusz kell, a paleo azert jo mert egeszseges, beteg ember szervezete rosszul mukodik es nehezen kerul kaloriaminuszba, mert beteg es rosszul szabalyozott :)


Mondjuk a paleot is lehet rosszul csinalni..


Egyel tobb zoldseget es inkabb kuzdosportolj, minel tobbet. Kis edesburgonyat, rizst egyel neha foleg ha sportolsz, fogyashoz es egeszseghez marpedig sportolj is rendszeresen, akar kemenyen.

2015. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

neked nem kell kalóriamínusz szerintem, hiszen fejlődésben vagy. figyelj oda mit eszel! a sport nem minden, de ha már elkezdtél paleozni már fél siker. arra is figyelj mikor és mennyit eszel!

de kérlek ne vidd túlzásba, még nagyon fiatal vagy...

2015. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!