Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek fogyni, de attol...

Szeretnek fogyni, de attol felek "deszka"leszek, hogyan tudnek fogyni hogy maradjon is mellem?

Figyelt kérdés
15 evses lany vagyok es nem voltam sose vekony,de most fogytam valamennyit,de eppen hogy van valami mellem,de meg szeretnem ha menne le valami rolam.Attol is felek,hogy mind visszajon ami lement,de attol is,hogy nem lesznek melleim.Mit tegyek?
2009. márc. 14. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a mell nagy része zsírszövetből áll, ezért ha fogysz, nem tudod elkerülni, hogy a melledből is lemenjen valamennyi, ez genetika. Kerülni kell azonban a gyors fogyást, mert meglazulnak a szövetek, és lógóssá válhat. Csak ajánlani tudom a Sunfleur mellfeszesítő krémet. Én este zuhany után, és reggel is pár percig masszíroztam vele.
2009. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
feszesítő krém, mellre is vannak gyakorlatok..és ha szeded a fogamzás gátlót az felfújja őket:)
2009. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!