Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha már elértem a kívánt kg...

Ha már elértem a kívánt kg célt, olyankor mi a teendő?

Figyelt kérdés

3-4 hét alatt 58 kg-ról lefogytam 52-kg-ra.

Egyszer sem éheztem, csak megvontam teljesen a fehér lisztet, mindenből teljes kiörlésűt eszem, a cukrot, rizst se nagyon eszek csak ritkán, helyette bulgurt inkább.. sok csirkemellet és halat eszek, és ami nagyon sokat segített az a peak pyruvat zsírégetője.

De most nem dicsekedni jöttem ide csak hátha valakit érdekel, szóval én ezzel életmódot terveztem váltani, de nem hittem hogy ennyire intenzív lesz a fogyásom, mellette amúgy heti 3-4x tornázok itthon.

Most 52 kg vagyok, 167 cm, nem akarok már sokat fogyni max még 1-2 kg lemehet, de utána hogy akadályozzam meg hogy ne fogyjak többet de ne is jöjjön létre a jo-jo effektus?

Nem hiányzik a cukor meg ezek a fehér lisztes ,szénhidrátdús dolgok ,nem is szeretnék visszatérni hozzájuk, és tornázni is szeretek.

Egyedül ami hiányzik az egy jó süti , de heti egy csalónapot valahogy mindig másra szoktam "elhasználni" :)

Szóval súlystagnálás a célom, de nem akarok újra egészségtelen ételeket fogyasztani ,nem hiányzik a meki meg chips meg a csokik,cukros üdítők,mint mikor 58 voltam. Annyira addiktív dolgok ezek hogy ha eszed kívánod,ha leszoksz róluk már egyáltalán nem.

Köszönöm előre is a segítségeteket!


2019. aug. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Növeld a kaloriád kicsit
2019. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%
Számold ki mennyi kalória kell a súlyod tartásához. Erre vannak appok vagy ha már értesz hozzá, akkor te :)
2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyszerűen egyél úgy ahogy eddig.Belefér csalás nap is.. Én nem is edzek szinte és nem hízok semmit.Még csak nem is számolok kalóriát meg ilyen hülyeségek. Ha úgy érzed bevágnál 10 palacsintát ne habozz,nem azon fog múlni,csak ne rendszerességgel.. Ha hízol egy kicsit úgyis észreveszed magadon,(gondolom szoktad nézni a hasadat) és akkor kicsit visszaveszel. Ennyi igazából nem kell aggódnod.
2019. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Hát, hagyd el a Peak Pyruvatot. Nem szedünk ismeretlen eredetű vegyszert, hosszabb távon meg végképp!
2019. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ismeretlen eredetű,ellenben növényi kivonatúl és semmi mellékhatása :)

Nem akarom még abbahagyni mert szénhidrátblokkoló is.

Azért nem tudom hogy mennyit egyek alapból mert régen is keveset ettem mikor 58 voltam csak akkor sok egészségtelen ételt, most ugyanaz a mennyiség egészséges ételből kevésnek bizonyul.

Heti egy csalónapot szoktam tartani , félek többet beiktatni :)

Tartok attól hogy visszajönnek a kilók ezért kérdezem hogy egészséges életmód mellett kéne súlytartás :)

2019. aug. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!